Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec cvičí i během dovolené. Můžete se inspirovat!

Pořekadlo o tom, že se dva hledali, až se našli, se používá poměrně často. V případě Lucie Šafářové a Tomáše Plekance se zdá, že to opravdu platí. Od té doby, co se dali před více než dvěma lety dohromady, oba jen září. Důkazem toho, jsou i snímky z Madeiry, kde nyní společně se svou dcerkou Leontýnkou tráví dovolenou.

Láska a pohyb v jednom

Jako bývalí vrcholoví sportovci ale Lucka s Tomášem netráví dny volna pouze odpočinkem a výlety po krásném ostrově, ale rovněž pravidelně cvičí. Ke sportu navíc pravidelně vyzývají i své příznivce na sociálních sítích, kde rovněž zveřejňují i nejrůznější cviky, které sami využívají. Jednu inspiraci, i když nutno podotknout, že nikterak jednoduchou, poslali svým fanouškům i z Madeiry. Dvojice je zachycena při společném cviku u hotelového bazénu s výhledem na moře.

Snímek je důkazem nejen toho, v jak dobré fyzické kondici Lucka i Tomáš jsou, ale také toho, jak moc jsou do sebe stále zamilovaní. K polibku chybí jen malý kousek. Pokud i vás cvičení s Luckou a Tomášem láká, můžete vyzkoušet například některé ze cviků z Lucčiných Instastories.

Cvičit s nimi můžete i vy

Myšlenka na zveřejňování nejrůznějších videí a fotek jako inspirace pro fanoušky se zrodila vloni na jaře, během prvního lockdownu. Nápad se samozřejmě setkal u jejich fanoušků s velkým obdivem, a dvojice se tak od té doby o nejrůznější tipy, cviky a sportovní nápady dělí pravidelně. Kromě posilování spolu Tomáš a Lucie chodí rovněž běhat, jezdí na kole či lyžují. Ke sportu pár nenásilně vede také malou Leontýnku, která už v roce držela v ruce tenisovou raketu.

Fanoušci by byli rovněž rádi, kdyby se oblíbená dvojice brzy vzala. Pár sice uvedl, že o svatbě uvažuje a má ji v plánu, ale kdy to bude a jak bude případná veselka vypadat, si zatím nechávají pro sebe. Tomáš byl v minulosti ženatý se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou, se kterou má dva syny, pro Lucii by šlo o první sňatek.

Zdroj: Instagram/lucie.safarova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu