Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec a jejich vánoční překvapení

Na Štědrý den instagramové profily mnoha známých tváří zaplnily příspěvky s přáním krásných vánočních svátků doplněné o snímky celebrit před vánočním stromečkem. Nejinak tomu bylo i v případě Lucie Šafářové a Tomáše Plekance. Na jejich společném snímku samozřejmě nechybí ani jejich dvouletá dcerka Leontýnka. Když se na fotografii ale podíváme pozorněji, nemusíme ani číst komentář, a je nám jasné, že na snímku nejsou tři, ale čtyři.

Dáreček na cestě

Lucii se totiž pod jejím šedým svetrem rýsuje náznak těhotenského bříška a nejen ona, ale samozřejmě i manžel a malá dcerka na něm mohou oči nechat. Po přečtení komentáře není pochyb: „Krásné Vánoce a svátky vám všem! Ať jsou klidné, plné lásky a splněných přání! My máme jeden malý dáreček na cestě a moc se na něj všichni v příštím roce těšíme!“ V příštím roce se tak Leontýnka, která před několika málo dny oslavila své druhé narozeniny, dočká sestřičky nebo bratříčka. Další přírůstek do rodiny není zdaleka jedinou věcí, která se Lucii a Tomášovi letos povedla. V září totiž na české poměry nevídaně utajili svou svatbu, která proběhla v krásném prostředí Beskyd. Jejich snubní prstýnky jsou ostatně dobře viditelné i na vánočním snímku.

Pár vždy tvrdil, že by se dalšímu miminku nebránil, a tak bylo oznámení těhotenství svým způsobem jen otázkou času. Zatímco pro Lucii půjde o druhého potomka, z Tomáše Plekance bude už čtyřnásobný tatínek. Kromě Leontýnky má ze svého prvního manželství se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou ještě dva starší syny Matyáše a Adama. Mimochodem Lucie Šafářová není zdaleka jedinou slavnou českou tenistkou, která se teď věnuje a bude nadále věnovat především mateřským povinnostem. V letošním roce se poprvé maminkou stala také její kolegyně Barbora Strýcová, která letos na podzim přivedla na svět syna Vincenta, a před několika málo dny se dvojnásobnými rodiči stal i jiný tenisový pár Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek. K dceři Stele přibyla sestřička Meda.

Zdroj: Instagram/lucie.safarova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu