Lucie Borhyová vyrazila s dětmi na pouť! Jakým atrakcím neodolala?

Září je nejen měsícem, kdy se děti vrací do školních lavic, ale také dobou nejrůznějších poutí a posvícení. Na jednu takovou pouť vyrazila o víkendu také moderátorka Lucie Borhyová se svými dětmi Lucasem a Lindou. Kromě rozmanitých atrakcí si společně užili i krásného počasí.

Autodrom, střelnice i cukrová vata

Moderátorka na svém instagramovém profilu zveřejnila sérii snímků, které jí společně s dětmi zachycují na nejrůznějších pouťových atrakcích. Společně s dětmi Lucie neodolala klasice v podobě autodromu, kolotoče, labutí či střelnice. Zda se synovi podařilo vystřelit mamince nebo sestřičce růži, moderátorka neprozradila. Kromě atrakcí museli samozřejmě ochutnat i tradiční pochoutky, včetně cukrové vaty. A jak je ze snímku patrné, s porcí vaty na Lucii rozhodně nešetřili.

Děti rostou jako z vody

Z fotek je rovněž vidět, jak Luciini potomci přes prázdniny povyrostli. Sedmiletá dcera Linda, kterou má moderátorka ze vztahu se svým bývalým kolegou sportovním moderátorem Michalem Hrdličkou, nastoupila v září do druhé třídy. Syn Lucas, jehož otcem je řecký podnikatel Nicolaos Papadakis, v prosinci oslaví už třinácté narozeniny. Moderátorka sice občas na svém Instagramu fotky svých dětí publikuje, ale vždy se jedná o snímky, na kterých jim není vidět přímo do obličeje. Ochrana soukromí svých dětí, je pro Lucii totiž velmi důležitá.

Kde se vzala pouť?

Tradice poutí původně souvisela s náboženstvím. V křesťanství byly poutě spojeny především s průvodem věřících k místnímu kostelu v den jeho zasvěcení nebo svátku patrona, kterému byl kostel zasvěcen. Místo pouti se stávalo v tyto dny centrem společenského života a vyhledávali je i nejrůznější komedianti a obchodníci. Postupem doby se vzhledem k odklonu české společnosti od náboženství poutě staly spíše synonymem pro zábavní park a světskou zábavu.

Zdroj: Instagram/lucie_borhyova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu