Lucie Bílá ukázala svého tatínka. Podle fanoušků se podobá Paulu Newmanovi

Na Den matek zveřejnila slavná zpěvačka na svém Instagramu fotku se synem Filipem. Pokud jste si mysleli, že podobný snímek se na jejím profilu objeví i na Mezinárodní den dětí, mýlili byste se. Zpěvačka dostala mnohem originálnější nápad. Publikovala totiž fotku se svým tatínkem.

Tatínek se o ni kdysi obával

Selfie s tatínkem, kterou milující dcera doplnila jen stručným přáním: „Krásný den, nám dětem…“, se setkala s velkým ohlasem u jejích fanoušků. Naprostá většina psala, že Luciin tatínek vypadá velmi dobře a že zpěvačka má pravdu, neboť dokud máme alespoň jednoho z našich rodičů, jsme vlastně všichni děti. Podle některých obdivovatelů se tatínek svýma modrýma očima a stříbrnými vlasy dokonce podobá slavnému herci Paulu Newmanovi.

Ne mnoho lidí možná ví, že Josef Zaňák pochází původně ze Slovenska. Lucie kdysi přiznala, že v začátcích její kariéry o ni měl velký strach. Obával se, že se jako zpěvačka neuživí, byl by býval raději, kdyby se věnovala nějakému řemeslu.

Dnes už je samozřejmě všechno jinak, tatínek je Luciiným velkým obdivovatelem a je rád, že jeho obavy se nenaplnily. Zpěvačka měla ke svým rodičům vždy velmi blízko, před lety si postavila dům v rodných Otvovicích i kvůli nim.

Rodina je nejvíc

Svého tatínka Lucie vloni v příspěvku, který publikovala k jeho osmdesátým pátým narozeninám, charakterizovala následujícími slovy: „Moudrý, vtipný, zábavný, velkorysý, spravedlivý, milující a námi všemi milovaný. S láskou nosím jeho jméno a denně mu děkuji za svůj život.“

S tatínkem se zpěvačka snaží trávit co nejvíce společného času. O maminku bohužel již přišla, zemřela v roce 2016 po dlouhodobých zdravotních komplikacích. Své rodiče měla Lucie Bílá vždy za vzor pevnosti partnerského vztahu, prožili spolu neuvěřitelných padesát pět let.

Sama zpěvačka byla vdaná dvakrát, jejím prvním manželem byl hudebník Stanislav Penk, druhým zpěvák Václav Noid Bárta. Dlouholetý partnerský vztah zažila s Petrem Kratochvílem, který je i otcem syna Filipa, nyní je zpěvačka již několik let šťastná po boku Radka Filipiho.

Zdroj: Instagram/luciebila

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu