Lucie Bílá po delší době ukázala svého syna! Čím jí dělá radost?

Lucie Bílá patří již několik desetiletí mezi naše nejznámější a nejúspěšnější zpěvačky. Kromě krásného hlasu si srdce mnoha lidí získala i svou lidskostí a na známou osobnost až nebývalou „obyčejností“.  Na svém Instagramu Lucie většinou publikuje příspěvky, které se týkají její práce. Své soukromí si spíše hlídá. Občas sice přidá nějakou fotografii se svým přítelem Radkem, ale to je vše. Proto nedávno všechny fanoušky mile překvapila nová společná fotka se synem Filipem.

Čas letí jako bláznivý…

Společný snímek zpěvačka zveřejnila u příležitosti Filipových narozenin. Čas běží jako voda, a tak by mnoho z nás možná neřeklo, že jedinému dítku mnohanásobné slavice bylo v polovině března „již“ dvacet sedm let. Pro Lucii byl její syn vždy středobodem života a mnohokrát se svěřila, že je pyšná na to, jaký mladý muž z něj vyrostl. Po letech, které strávil ve Francii, se navíc v době pandemii koronaviru vrátil zpátky do Čech, a tak s ním zpěvačka může trávit více času, a to i v práci. Není žádným tajemstvím, že Filip Lucii pomáhá s provozem Divadla Ta Fantastika a režíroval také její videoklip k písni Hořká jako rtuť. Mimochodem při pohledu na Filipa je na první pohled jasné, že po své mamince zdědil mnohé, například její krásný široký úsměv.

Blonďatý klučina

Kromě nové selfie, kterou Lucie, Filip a Radek pořídili v rámci narozeninových oslav na Karlově mostě, přidala zpěvačka i jeden vzácný snímek z rodinného archívu. Na něm je malý Filip zachycen s fotoaparátem, mnohé fanoušky ale překvapilo především to, že v dětství měl úplně blonďaté vlasy. Nostalgický snímek Lucie komentovala slovy milující maminky: „Broučku můj, nemohu ani uvěřit, že už je ti 27 let… Všechno nejlepší k narozeninám… Být tvoje máma, je nejvíc.“ Jediného syna má Lucie Bílá ze svého vztahu s producentem Petrem Kratochvílem.

Zdroj: Instagram/luciebila

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu