Lucie Bílá na výročí prozradila podrobnosti seznámení se svým partnerem

Zpěvačka Lucie Bílá je už řadu let jednou z předních tváří české hudební scény. Zatímco v oblasti hudby se jí vždy dařilo a sklízela jeden úspěch za druhým, v osobním životě tomu tak bohužel vždy nebylo. Svůj podíl na tom s velkou pravděpodobností měly i úspěchy Lucie a její velké pracovní vytížení, které ne všichni muži ustáli. Nyní se ale již několik let zdá, že se Lucii podařilo toto „prokletí“ překonat. Už šest let září štěstím po boku svého přítele Radka Filipi.

Originální začátek vztahu

K výročí zpěvačka na svém instagramovém profilu zveřejnila společnou fotografie doplněnou o láskyplný komentář: „Dnes je to šest let co jsem se schovala za nejvyššího chlapa v místnosti, když jsem po premiéře Carmen utíkala před davem novinářů… Od té doby se za něj mohu schovat kdykoli a kdekoli a já ho za ten pocit bezpečí celým srdcem miluji… Krásné výročí lásko moje…“ I když mnozí z různých důvodů nedávali vztahu slavné zpěvačky s o sedmnáct let mladším svalovcem příliš šancí, během let všem dokázali, že rozdílný věk ani výška nejsou v jejich případě žádným problémem.  

Spolu doma i v práci

Radek Filipi pracoval v minulosti jako policista, fitness trenér či osobní řidič Adriany Krnáčové v době, kdy byly primátorkou Prahy. Lucie ho později zaměstnala jako svého road managera. To zjednodušeně znamená, že se stará o to, aby měla při svých vystoupeních a turné vše připraveno tak, jak si přeje a potřebuje. Při pohledu na Radkovu svalnatou postavu je jasné, že na sport nezanevřel. Před dvěma lety se stal mistrem světa v benchpressu. Již čtyři roky se na prstu zpěvačky blyští zásnubní prstýnek, nicméně se svatbou dvojice nikterak nespěchá.

Svatbu ke štěstí nepotřebují

Jak často říkají, jsou spolu šťastní i bez úředního potvrzení. Oba mají s manželstvím již své zkušenosti a vědí, že snubní prstýnek na ruce spokojený vztah nezaručí. Lucie Bílá stanula v minulosti před oltářem dvakrát. Po mnohaletém vztahu s Petrem Kratochvílem, který je otcem jejího jediného syna Filipa, se v roce 2002 provdala za hudebníka Stanislava Penka. Sňatek ale dlouho nevydržel. Druhým manželem zpěvačky se stal muzikant Václav Noid Bárta, kterého si vzala v Itálii v den svým čtyřicátých narozenin v roce 2006. Po necelých třech letech ale následoval rozvod. Radek Filipi byl v minulosti ženatý jednou, s manželkou Zuzanou, jejíž příjmení po sňatku přijal, se rozvedli po dvou letech.

Zdroj: Instagram/luciebila, denik.cz

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu