Letní líčení je plné barev. Poradíme, jak na něj

Také cítíte, že si letošní léto chcete užít ještě o něco víc, než všechna předchozí? Nebojte se vyjádřit svou radost ze života krásnými barvami. Kromě toho, že frčí vlasy v barvě duhy, je letošním trendem v líčení příjemná barevnost! Obklopte se barvami a prožijte krásné letní dny! Jdeme na to!

Co si nanést pod make-up

Letní krásné období si dokonale vychutnáte, když se budete starat o svou pokožku a pravidelně ji budete večer odličovat. Toto pravidlo dodržte, a po celém létě bude krásně čistá a svěží. Vlivem potu, slunce a vody se naše pokožka často velmi namáhá, proto pod make-up každé ráno naneste vyživující ochranný krém s ochranným faktorem proti UVA a UVB záření. Krém se SPF je super pomocník pro celé léto!

Make-up nebo něco lehčího?

Pokud pracujete v kanceláři, kde je klimatizace, zřejmě snesete svou každodenní rutinu v podobě make-upu. Ten nanášejte pomocí kosmetické houbičky stejnoměrně po celém obličeji a dekoltu. Necítíte se v létě na make-up? Zkuste jej během horkých dnů vyměnit za produkty s lehčí konzistencí – například tónovací fluidy s ochranným faktorem proti slunci vám pomohou pleť sjednotit a dodají jí přirozeně krásný vzhled. Skvělý pomocník pro letní dny je i BB nebo CC krém – zakryje nedokonalosti a svou lehce tónovací schopností pleť sjednotí a vyživí.

Barvičky

Hluboko do útrob skříně uschovejte všechny tmavé a nudné barvy. Teď nastal čas zazářit! Užijte si ten pocit, že jdete jako královna a hýříte barvami! Letošním trendem v oblékání je monochromní styl – to znamená, že se od hlavy až k patě oblečete do jedné barvy, povoleny jsou pouze její odstíny. A toto můžete dodržet i v případě líčení! Dejte si večer záležet a dopřejte svým nehtům na rukou a na nohou letní radost! Do jaké barvy se oblečete?

Pokud se vám nechce do jednobarevného outfitu, vsaďte na další trend, co letos frčí. Jako základ šatníku vám poslouží letní bílá barva. A tu doplňte některým kouskem v neonové barvě. Outfit tak dostane letní punc, a vy budete za královnu stylu. Neonový doplněk dopřejte i vašemu líčení nebo mu dovolte proniknout na vaše nehty. Zazáříte!

Nepřehlédněte: Jak odstranit gel z nehtů bez návštěvy salónu?

Třetím tipem jsou letošní letní barvy, které patří do skříně umírněnějších dam. Zelená, korálová a barva šafránu jsou letní pecky, které si na sebe vezměte, pokud nechcete svítit neonově nebo být oblečená monochromně. Zejména korálové barvě, která sluší dámám každého věku, krásně sedí bílý podklad – stačí tedy, když budete mít bílé kalhoty a top v odstínu korálové. Toto je letní trefa! Korálová barva na rtech nebo zelenkavé oční linky – to je jasný důkaz toho, že vaše srdce letos tepe letně.

Letošní léto přeje krásným barvám, odvaze a oslavě života. Letní barvy pronikají do každodenního i večerního líčení.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu