Leoš Mareš jako král wakesurfingu. A co odhalila společná fotka se syny?

Kdo si myslel, že Leoš Mareš tráví veškerý svůj volný čas se svou manželkou Monikou a několikaměsíční dcerkou Alex, nemá tak úplně pravdu. Moderátor nezapomíná ani na své dva starší syny, Jakuba a Matěje. Společně vyrazili na pánskou jízdu do Itálie a podle fotek a videí, které pyšný tatínek zveřejnil na svém instagramovém profilu, je jasné, že si to pořádně užili. Všechny tři totiž spojuje vášeň k wakesurfingu.

Nekonečná vlna

Z mnoha moderátorových příspěvků na sociálních sítích je jasné, že po něm Jakub i Matěj zdědili lásku k rychlým adrenalinovým sportům. V posledním roce všichni tři propadli wakesurfingu, atraktivnímu a vyhledávanému sportu, při kterém se surfuje na vlně, kterou vytváří před vámi jedoucí loď. Vzhledem ke specifickým podmínkám se ale není nutné při jízdě držet tažného lana. Trojice si wakesurfingu užívala na italském Lago di Garda, které má pro tento sport skvělé podmínky.

Realita, nebo vtip?

Na videích, která Leoš zveřejnil, je jasně patrné, že už dávno není žádný začátečník. Na prvním videu při surfování za zvuků ukolébavky dokonce imaginárně houpe v náručí malou Alex. Poslal jí i srdíčko na znamení, že na ni stále myslí. Zatímco někteří fanoušci žasli nad moderátorovými schopnostmi, jiní polemizovali o tom, že jde o nějaký Leošův žert, video se jim nezdálo reálné. Možná i proto moderátor zveřejnil druhé video, které je akčnější a dává ještě více vyniknout jeho talentu. Na pochvalné komentáře samozřejmě nemusel dlouho čekat.

Čas nezastavíš

Ze společné rodinné fotky se syny je patrné, že kluci rostou jako z vody a především šestnáctiletý Jakub tátu brzy přeroste. Podle některých fanoušků už má ramena možná dokonce širší. Mladší Matěj, který před měsícem oslavil třinácté narozeniny, je zase podle názorů mnohých velmi podobný své mamince. Uvidíme, jaké další překvapení tatínek pro své syny během letošních prázdnin ještě připraví.

Zdroj: Instagram/leosmares

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu