Krásu a styl žen z Francie obdivuje celý svět. Inspirujte se. Jsou věci, které Pařížanka nikdy neudělá

Nikdy se bohužel Francouzkou stát nemůžete. Svůj šarm asi mají v genech a sociologie je na vysvětlení krátká. Ale pokud chcete být považována za půvabnou jen tak mimochodem a s notnou dávkou grácie, vezměte v úvahu následující věci, které Francouzky nikdy nedělají. A naučte se nedělat je také!

Nenosí make up

To, že bezchybná francouzská krása je výsledkem dokonalého make-upu, je mýtus. Francouzky se většinou vůbec nelíčí! A pokud ano, jen velmi jemně. Místo toho si každý den důkladně vyčistí pleť a vystaví ji novému dni. Proto má jejich tvář vždy svěží nádech, a v podstatě nestárne!

Francouzky nepijí

Adeline Tisonová, 28letá realitní makléřka, říká, že je zcela nepředstavitelné, aby francouzská dívka nebo žena propila celou noc a domů se vrátila až ráno. Už jen taková myšlenka je absurdní a směšná. Samozřejmě že i Francouzky chodí do společnosti, ale nikoli vysedávat u drinků, potřebují se bavit! Tančit, účastnit se vernisáže, otevření nové intelektuální kavárny a podobně.

Podstatné je to, co se děje, sklenka je až na posledním místě. Adelin ještě dodává, že jednou viděla v baru opilou ženu, která se motala ze strany na stranu. Bylo jasné, že jde o cizinku, nikoli o Francouzku. Ta by nikdy nic tak ostudného neudělala!

Nevyjadřují emoce

Francouzky se na fotografiích usmívají jen velmi decentně, protože Francouzky emoce nevyjadřují. Bernadette Petersová, módní návrhářka, to vyjádřila přesně, když prohlásila, že emoce jsou pro Italy. Pro Italy, a také Američany.

Francouzské ženy jsou proslulé jednoduchým, nenápadným stylem a čistými liniemi. A všechny jsou alergické na syntetické látky!

Autor: Lenka Svobodová
zavřít reklamu