Komu je podobný vnuk Jiřího Langmajera?

Jiří Langmajer už mnoho let patří mezi uznávané a oblíbené herce. Do světa filmu vstoupil ještě během svých studií na konzervatoři a od té doby vytvořil desítky nezapomenutelných filmových, televizních i divadelních rolí. Kromě profesního života se mu v posledních letech daří i v jeho životně osobním. To nejlépe zdokumentoval narozeninový snímek, který herec zveřejnil na svém Instagramu u příležitosti padesátých pátých narozenin.

Spokojený manžel i dědeček

Na snímku je kromě oslavence také jeho milovaná manželka, herečka Adéla Gondíková, jeho zlatý retrívr jménem Maybe a také hercův vnuk Timík. Ne mnoho lidí totiž ví, že herec už je téměř tři roky šťastným dědečkem. Z prvního manželství má totiž Jiří Langmajer dvě dospělé dcery, Julii a Terezu. Právě starší Tereza z něj v létě 2018 udělala dědečka.

Šťastná rodina je zachycena při domácí pohodě v obývacím pokoji a Jiří snímek komentoval jen několika stručnými, ale velmi výstižnými slovy. I když nejrůznější příspěvky na svém instagramovém profilu zveřejňuje velmi pravidelně, rodinné snímky, jako je tento, jsou spíše výjimkou. Někteří Jiřího fanoušci si všimli, že vnouček je zatím více než dědovi podobný sportovnímu komentátorovi Vojtěchu Bernatskému.

Pracovní léto

Herce nyní naplno zaměstnává natáčení dalších epizod oblíbeného seriálu Lajna. V něm ztvárňuje Luboše Hrouzka, olympijského vítěze z Nagana, bývalého hráče NHL a trenéra. Kromě toho se společně s Adélou po dlouhých „koronavirových prázdninách“ vracejí i na divadelní prkna, konkrétně do představení Ani za milion! V něm spolu úspěšně vystupují již několik let. Kromě tohoto představení spolu účinkují i v divadelní hře Manželský poker či Jo, není to jednoduché. Kromě toho herec velmi dbá i na svou tělesnou stránku a zdraví. Na instagramovém profilu jsou k vidění nejrůznější videa, která ho zachycují právě při udržování fyzické kondice.

Zdroj: Instagram/jirkalangmajer

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu