Kolik má Vendula Pizingerová tetování? A jak bude vypadat to příští, které navrhl její syn?

Není žádným tajemstvím, že tělo Venduly Pizingerové zdobí hned několik různých tetování. Prezidentka Kapky naděje ale nyní na svém instagramovém profilu poodhalila jejich historii a ukázala i možný nový přírůstek do „rodiny“. Jak bude vypadat a kdo ho navrhl?

Výjimečná lilie

Jak se Vendula svěřila ve svém příspěvku, všechna tetování, která na svém těle má, jsou spojena s výjimečnými okamžiky jejího života, na které nechce zapomenout. První tetování, kytičku lilie, má od svých dvaceti osmi let. Květinu věčnosti si nechala na své noze vytetovat poté, co jí v roce 2000 zemřela její čtyřletá dcerka Klárka.

Tetování jako vzpomínky

Postupem času pak společně s životními milníky přibývala i další tetování, například vážka na zápěstí, strom života nebo nápis v latině, který znamená proti všem. Ten, jak prozradila, pochází z doby, když před lety začala chodit se svým manželem Josefem.

Mnoho lidí totiž tehdy nevhodně upozorňovalo na jejich poměrně velký věkový rozdíl. Mimochodem Josef má prý stejný nápis, jen v angličtině. Na Vendulině těle ale najdete i iniciály celé rodiny nebo křídlo svobody jako vzpomínku na třetí svatbu.

Dinosaurus jako další v pořadí?

„Sbírku“ možná brzy rozšíří dinosaurus. Proč právě dinosaurus? Protože jeho velmi povedený obrázek zvěčnil Vendulin dvouletý syn Pepíček na nábytek, když byla maminka zaneprázdněná. Jak Vendula s humorem sobě vlastním poznamenala, je tak krásný, že už pro něj hledá místo, které nebude příliš ohroženo „gravitací“. Synkovu zálibu v dinosaurech Vendula objasnila pomocí fotky Pepíčka v dinosauřím tričku s obtisky dinosaurů na rukou.

Mimochodem tetování je mezi českými celebritami poměrně oblíbené. Stačí se podívat například na fotografie zpěvaček Marty Jandové či Kamily Nývltové, modelek Agáty Hanychové a Jitky Boho či herečky Alice Bendové. Tetování zdobí i kůži Honzy Musila, Viléma Čoka nebo Bořka Slezáčka.

Zdroj: Instagram/vendulapizingerova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu