Kde tráví dovolenou Anna Geislerová? V obytném voze na druhé straně světa!

Na konci června uvedla do kin svůj nový film s názvem Prezidentka, poté uspořádala svému nejmladšímu synovi krásnou narozeninovou oslavu, nyní už si ale Anna Geislerová užívá zaslouženou dovolenou. Vyrazila až na samý druhý konec světa. V současné době i s rodinou brázdí obytným vozem Nový Zéland a své fanoušky o svých zážitcích pravidelně informuje prostřednictvím instagramového profilu.

Cesta za dobrodružstvím

Anna Geislerová je známá tím, že ráda cestuje a má blízko k přírodě, a tak na Novém Zélandu není poprvé, ale dokonce potřetí. Jak se ale svým obdivovatelům svěřila, každá návštěva je jiná, a tak nyní vidí věci, kterých si při svých minulých návštěvách nevšimla. V plánu je poznat tento výjimečný ostrov co nejblíže, a tak před pobytem v hotelích dali přednost cestování a bydlení v obytném voze.

A jak můžeme vidět na fotografiích, herečku nezaleklo ani to, že se zde jezdí vlevo, směle usedla za volant. Jak se přiznala v komentáři, řízení vlevo jí nevadí, spíše ji při jízdě rozptylují všechny ty krásy kolem, například kaly, hereččiny oblíbené květiny, které tu rostou všude kolem cest.

Hobiti i posvátné stromy

Svou cestu začali na severu Severního ostrova, navštívili například oblíbenou pláž Rarawa Beach s krásně bílým pískem. Samozřejmě si nemohli nechat ujít Hobitín, kouzelnou vesničku, kterou před více než dvaceti lety postavili pro natáčení filmové trilogie Pán prstenů. Návštěva „Kraje“ Annu dojala, neboť, jak se svěřila v Instastories, Hobit byl jednou z knih jejího dětství.

Další působivou zastávkou byl deštný les Waipoua, ve kterém rostou posvátné stromy kauri, česky se jim říká damaroň. Zajímavostí je, že i když z botanického hlediska patří mezi jehličnany, jejich jehlice vypadají jako listy. Dalších prastarých a obrovských stromů si díky stezce jejich korunami a lanovým mostům rodina užila i v Redwoods.

Zdroj: Instagram/geislerka

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu