Kde těhotná Veronika Kopřivová oslavila své třicetiny? A proč počítala s dvojčaty?

Je tomu šest týdnů, co modelka Veronika Kopřivová oznámila, že se svým přítelem Miroslavem Dubovickým očekávají narození prvního potomka. K oznámení této radostné zprávy zvolila celebritami velmi vyhledávané místo – pohádkové souostroví Maledivy. Z posledních příspěvků na modelčině Instagramu je patrné, že tím její „těhotenské“ cestování neskončilo. Kde se nachází nyní?

Má všechno, po čem toužila

Veronika v těchto dnech oslavila své třicáté narozeniny, a jak je patrné z fotky, na které drzí velkou kytici, opět vyrazila za hranice naší republiky. Tentokrát do Dubaje. Mimochodem toto moderní velkoměsto je v současné době rovněž velmi žádanou turistickou destinací. Svým návštěvníkům totiž nabízí téměř normální dovolenou, o které se nám zatím v Evropě může jen zdát. Ostatně i Veronika si v jednom ze svých příspěvků pochvalovala otevřené restaurace a další podniky. V komentáři k narozeninové fotografii modelka jednak poděkovala všem svým fanouškům za přání a zároveň přiznala, že je opravdu šťastná. Podařilo se jí totiž do věku, který mnoho žen považuje tak trochu za přelom, dosáhnout všeho, po čem toužila. Zároveň dodala, že se velmi těší na další roky, které jí čekají.

Dvojčata?

Je jasné, že Veronika tímto osobním vyznáním měla na mysli především roli maminky, která jí už za několik málo měsíců čeká. Se svým partnerem Mirkem, který rovněž pracuje v modelingu, tvoří pár přibližně dva roky. Předtím byla Veronika několik let přítelkyní hokejisty Jaromíra Jágra. Miminko by se mělo narodit začátkem léta, jeho pohlaví si ale budoucí rodiče zatím nechávají pro sebe. V jednom z rozhovorů Veronika uvedla, že vzhledem k tomu, že její partner je z dvojčat, počítali tak i s touto variantou a možná by prý byli i raději. Nakonec ale nosí Veronika pod srdcem pouze jednoho potomka. Do budoucna mu tak budou muset pořídit dalšího sourozence.

Zdroj: Instagram/verunkakoprivova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu