Každý sen má svůj význam. Na co se připravit, když vám ve snu vypadávají zuby?

Už se vám někdy zdály podivné nebo až příliš živé sny, které vás ráno nutily přemýšlet nad tím, co to vlastně mělo znamenat? Nemusíte se ničeho bát, tohle se stává pořád a všem. Máme pro vás výčet alespoň těch nejčastějších snů – a rádi vám vysvětlíme, co vlastně znamenají.

Pronásledování

Pokud se vám zdá, že vás ve snu neustále někdo pronásleduje, znamená to, že ve vašem soukromém životě máte problém, kterého nejste schopna se zbavit. Nebo se mu chcete postavit, ale prostě nevíte, jak na to. Nemusí to být zrovna nic špatného, může to znamenat, že se snažíte prostě být jen ctižádostivá nebo neumíte otevřeně mluvit o svých pocitech. I když se váš sen může stát děsivý, ve skutečnosti jenom odkazuje na vaše nerealizované touhy, jak být lepší. Prostě sníte o vlastní snaze naplnění. Tak se vzmužte, a směle do toho!

Vypadávání zubů

Ano, i takové sny se často zdávají. Neznamenají ale, že byste měla co nejdříve navštívit svou zubařku. Vaše zuby symbolizují, jak mocně a sebevědomě se cítíte, takže pokud se vám zdá, že vypadávají, jste momentálně zranitelná a vaše sebevědomí je na bodu mrazu. S tím byste měla něco rychle začít dělat. Zvedněte hlavu, zapomeňte na pocit bezmoci a udělejte krok vpřed. Berte tento úkol jako pozitivní výzvu, kterou bude radost plnit.

Nemůžete najít toaletu

To, že nemůžete ve snu najít toaletu, znamená, že ve vašem každodenním životě existuje problém, pro jehož vyřešení musíte zakročit právě vy. Je potřeba, abyste vyjádřila své vlastní potřeby, co v životě chcete. Cítíte se totiž poslední dobou utlačovaná a tyto pocity dusíte v sobě. Sen vám jasně ukazuje, že prostě musíte jít s pravdou ven a říct, jak se cítíte – ale bojíte se. A proto, protože se bojíte, nebo prostě jenom nevíte, jak na to, nemůžete ve snu najít toaletu. Je čas na změny.

Jste nahá na veřejnosti

Oblečení si vybíráme proto, abychom lidem okolo sebe nastínili určitý obraz o tom, jací doopravdy jsme. Pokud se vám tedy zdá, že jste před svým okolím nahá, znamená to, že se v poslední době cítíte zranitelná a odhalená. I když se na to nemusíte zrovna cítit, je potřeba, abyste se svému okolí odhalila i ve skutečnosti – samozřejmě myslíme to psychické odhalení, ne to fyzické. Ostatní vás tak mohou podpořit a pomoci vám.

Nepřipravenost na zkoušku nebo důležité setkání

Zkoušky hodnotí naši schopnost podávat určité výkony, což znamená, že kriticky zkoumáte svůj vlastní výkon v běžném životě. Spíše, než abyste zkoumala sama sebe, skutečnou zkouškou je schopnost přijmout to, jaká ve skutečnosti jste a netlačit na pilu tím, že se snažíte být stále lepší a lepší.

Sny o létání

Schopnost létat značí, že jste se osvobodila od okolností, které vás vždy tížily. I když si můžete myslet, že šlo pouze o štěstí nebo náhodu, když se vám něco podařilo, je to obvykle proto, že jste zvládla učinit důležité rozhodnutí nebo jste prolomila hranice zodpovědnosti.

Sny o padání

Už se vám někdy zdálo, že jste se probudila a měla jste pocit, jak že jste upadla nebo uklouzla? Sny o padání znamenají, že se velmi pevně držíte nějaké situace nebo problému, který byste měla konečně pustit. Zkuste někdy spíše věřit svému okolí než svému přesvědčení.

A jaké sny se zdají vám?

Zdroje: Woman Magazine

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT