Každý rok začátkem léta jezdí Marie Rottrová na stejné místo v Orlických horách. Letošek nebyl výjimkou

Písničky Marie Rottrové dělají radost už několika generacím. I když to před několika málo lety vypadalo, že si první dáma českou soulu dopřeje zasloužený odpočinek, nakonec se ke zpívání vrátila. Kromě svých vystoupení si ale v posledních dnech našla čas i na jeden speciální výlet. Proč a kam?

Tajná svatba před sedmi lety

Na svém instagramovém profilu legendární zpěvačka zveřejnila fotografie z malé obce Neratov v Orlických horách, kam se vypravila společně se svým manželem Milanem Říhou. Jak v příspěvku prozradila, jezdí sem v tomto čase pravidelně již několik let. Právě zde si totiž roku 2016 řekli své ano.

Roztomilý byl překlep, kterého se zpěvačka v komentáři dopustila. V původním textu totiž uvedla datum 6. 7. 2016, svatba ale proběhla 7. 6. 2016, jak poté opravila v diskusi pod příspěvkem. Svatební obřad proběhl v kostele Nanebevzetí Panny Marie, který je známý zejména díky své unikátní prosklené střeše.

Manželům se tehdy podařilo svatbu, která proběhla po více než jedenácti letech vztahu, dokonale utajit. Svým příznivcům zpěvačka radostnou novinku oznámila až o dva měsíce později. Kromě společné fotografie z letošní návštěvy pak Marie Rottrová k příspěvku přidala i jednu fotografii ze svatby. Mnoho fanoušků následně poznamenalo, že zpěvačka se téměř nezměnila.

Do třetice všeho dobrého

Utajená svatba byla pro legendární zpěvačku již třetí. Na začátku své kariéry si Marie Rottrová  vzala hudebníka Vlastimila Kučaje a z manželství, které skočilo začátkem sedmdesátých let, vzešli synové Martin a Vítek. Díky nim je dnes též čtyřnásobnou babičkou. Zatímco mladší syn Vítek žije v Čechách, starší Martin se již před lety odstěhoval do Kanady.

V roce 1988 si Marie Rottrová v německém Stuttgartu vzala Čechoněmce Jiřího Burgesteina a na několik let se stáhla z veřejného života. Po návratu do Čech pak následoval v polovině devadesátých let rozvod. Poté žila zpěvačka několik let sama, než do jejího života vstoupil Milan Říha.

Zdroj: Instagram/marierottrova_official

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu