Karolíně Kurkové roste konkurence. Doma má svou „mini verzi“

Eva Herzigová, Tereza Maxová, Simona Krainová, Daniela Peštová, Petra Němcová či Karolína Kurková. Je zajímavé, kolika českým dívkám se v minulosti podařilo prosadit ve světovém modelingu, vezmeme-li v úvahu, jak malou zemí jsme. Pokud jste na začátku tisíciletí patřili k fanouškům Karolíny Kurkové, tak vás možná potěší, že s velkou pravděpodobností bude mít brzy svou nástupkyni.

Naprosto rozkošná holčička

Topmodelka, která za dva měsíce oslaví kulatiny, se na svém instagramovém profilu pochlubila snímkem své dcery Luny Grace, ze kterého je jasně patrné, že „jablko nespadlo daleko od stromu“. Blonďatá princezna, které příští rok v květnu budou teprve tři roky, totiž na fotce pózuje před zrcadlem jako zkušená modelka. Jedna nožka vpřed, lehké vytočení do strany, ležérně zvednutá ručka a neodolatelný úsměv.

Pyšná maminka snímek komentovala jen velmi stručně, ale výstižně: „To má po mamince.“ Není se čemu divit, že u příspěvku se ihned strhla diskuse modelčiných příznivců, kteří už malou Lunu Grace vidí na přehlídkových molech.

Půvab po mamince nezdědila jen Luna Grace, ale i její starší bráškové. Tobin Jack oslavil v říjnu čtrnáctiny a Noah Lea o měsíc později sfoukl na narozeninovém dortu osm svíček. Otcem všech tří potomků je její manžel Archie Drury.

Děti mluví nejen anglicky, ale i česky

Sama Karolína Kurková začala s kariérou úspěšné modelky velmi brzy. Již v patnácti letech v Itálii podepsala exkluzivní smlouvu se značkou Prada. O dva roky později se už jako slavná topmodelka stěhovala do New Yorku.

I když žije většinu svého života v zahraničí, na své české kořeny Karolína Kurková přesto nezapomíná. Důkazem je i skutečnost, že všechny její děti rozumí a mluví česky. Velkou zásluhu na tom mají nejen modelčini rodiče, ale také české filmy a seriály, na které se všichni společně dívají.

Zdroj: Instagram/karolinakurkova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu