Karolína Kurková vyrazila na dovolenou nejen se svými dětmi, ale i s rodiči, kteří za ní z Čech přijeli

Na to, jak malá jsme země, je až neskutečné, kolika českým dívkám se podařilo prosadit ve světovém modelingu. Jednou z nich byla na přelomu tisíciletí také Karolína Kurková, kterou prestižní časopis Forbes hned několikrát zařadil mezi padesát nejkrásnějších osobností světa. Dnes se topmodelka více než modelingu věnuje své rodině, která žije v Miami na Floridě, ale nezapomíná ani na své české kořeny.

Rodinná dovolená v ráji

Příští rok v únoru oslaví Karolína Kurková čtyřicáté narozeniny, ale při pohledu na fotografie na jejím instagramovém profilu byste jí hádali alespoň o deset let méně. A právě na svém profilu se topmodelka před několika dny pochlubila fotografiemi z rodinné dovolené na Bahamách. Do tohoto exotického ráje vyrazila nejen se svým manželem a třemi dětmi, ale také se svými rodiči Josefem a Evou Kurkovými.

Její tatínek zde dokonce oslavil své narozeniny a právě u této příležitosti Karolína Kurková zveřejnila několik soukromých rodinných snímků. Z fotek čiší štěstí a spokojenost, je vidět, že rodiče si čas, který mohli strávit se svou dcerou a vnoučaty, velmi užili. Tatínek Josef Kurka je bývalý profesionální basketbalista, a je tak jasné, po kom topmodelka zdědila svou výšku.

Dcera roste do krásy

Kromě rodičů si na fotkách nelze nevšimnout modelčiných dětí. Prvorozený Tobin Jack, kterému bude v říjnu čtrnáct, už svou maminku téměř přerostl. Druhý syn Noah Lee se narodil v roce 2015 a v květnu 2021 do rodiny přibyla dcerka Luna Grace.

Malá Luna Grace se svými blonďatými vlásky a modrýma očima vypadá jako princezna. Všechny tři děti má Karolína Kurková se svým manželem Archiem Drurym.

I když se do Čech vrací ráda, domovem je pro Karolínu Kurkovou již řadu let Amerika, kam se odstěhovala ve svých sedmnácti letech. Během své kariéry předváděla pro řadu předních módních značek, jako je Prada, Louis Vuitton, Chanel, Dior, Versace či Victoria’s Secret. Kromě toho se objevila na titulních stránkách mnoha prestižních časopisů, zahrála si v několika filmech a mnoho let se věnuje také charitativní činnosti.

Zdroj: Instagram/karolinakurkova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu