Julia (20) a Sofie (20): Nejlepší kamarádky ze sebe nechaly udělat identické fitness Barbie

Nejlepší kamarádky, Julia (20) a Sofie (20), se potkaly už když jim bylo 6 let. A postupně se rozhodly udělat ze sebe dvojčata. Obě krásné, blonďaté Barbie. Až na to, že opustily sexy, ale nudné, pro Barbie však typické dlouhé světlé vlasy.

Kamarádky, nebo sestry?

Julia (20) a Sofie (20) nyní skutečně vypadají jako rodné sestry. A prohlašují, že jsou „sestřičkami ze srdce“. Obarvily si vlasy, posilovnu navštěvovaly 6 x týdně, a došlo i na výplně tváří a rtů. Sofie v jednom prohlášení na sociálních médiích uvedla: „Ano, lidé si myslí, že jsme dvojčata. Tak to s námi bylo vlastně už od 10 let, protože tehdy jsme si ráno volaly a ptaly se, co si ta druhá bere ten den za oblečení. A kamarádka se snažila obléct se stejně nebo alespoň velmi podobně.“

„Bohužel si nemyslím, že náš vzhled lidé akceptují, asi jim to připadá divné. Ale proč? Pravda, jsme trochu moc nápadné. Okolo nás převládá všednost a my jsme trochu jiné, své, zábavné a temperamentní.“ Přeměna dívek z plachých blonďatých holčiček na super sebevědomé brunety byla opravdu drastická.

Rodičovské protesty

Julia dodává: „Naši rodiče nemají rádi výrazné nehty, rty a řasy, a také milovali naše blonďaté vlasy, takže v hloubi duše si ještě teď přejí, abychom byly blond. Mají rádi přirozenou krásu.“ A Sofie říká: „Rodiče si dokonce myslí, že barva našich vlasů způsobuje, že vypadáme bledě. A nemají rádi ani tělocvičnu! Myslí si, že posilovna je pro muže!“ Obě dívky se shodují, že je to velmi nepříjemné, když je jejich rodiny nepřijímají takové, jaké teď jsou.

Na druhou stranu si uvědomují svůj věk: „Nemůžeme se podle rodičů řídit celý život, musíme mít svůj vlastní. Říkali nám, že se během života nikdy nepřestaneme učit, tak proč bychom měly přestat učit se, jak být nejlepší verzí sebe sama? Sebe samých, když jsme na to dvě,“ usmívá se Julia.

Navzdory názorům rodičů dívky přijaly svůj odlišný styl a svou proměnou začaly fitness kariéru. Stát se „fitness modelkami“ bylo cílem dvojice od té doby, co spolu začaly ve 14letech cvičit. Sofie vzpomíná: „Pamatuji si přesně na naše první dny ve fitku. Byly jsme tak nejisté!“ Po několika měsících silového tréninku dívky zahlédly „bikinový soutěžní model“, a tak zahájily více „ženský způsob tréninku“ vedený trenérem, aby dosáhly vzhledu fitness modelu, který je tak zaujal.

Stejná postava, stejné oblečení

Stále ale zůstává v popředí jejich podobnost, a nikoli vytrénované postavy. Obě dívky podporují svůj téměř identický vzhled tím, že nosí prakticky neustále stejné oblečení. „Když jdeme ven, vždycky jdeme stejně oblečené,“ říká Julia, „moc se nám to líbí. Někdy se dokonce stane, že když potkáme nějaké své známé a každá máme zrovna jiné punčocháče nebo čelenku ve vlasech, hned se ptají, jestli jsme se nepohádaly nebo tak něco,“ smějí se dívky.

Razantní plastické operace?

Cvičební režim určitě udělal své, co se týče postavy obou dívek, ale to by samo o sobě nestačilo, aby se mladým ženám dostalo tolik pozornosti. A tak došlo i na plastické úpravy obličeje, které směřovaly k vybranému stejnému vzhledu tváře. „Vždycky jsem si myslela, že jsem hodně mužský typ, zejména pokud tolik posiluji, a tak jsme pro své ženství zvolily výplň rtů.“ Nyní je ovšem potřeba výplně doplňovat.

A přestože „sestřičky“ ještě neabsolvovaly žádnou větší operaci pro změnu vzhledu, nevylučují ani to. „Určitě bychom se nechaly operovat, pokud by to našemu vzhledu prospělo,“ dodává Sofie.

Nyní dívky plánují studovat Fitness akademii, a jejich cílem je otevřít si v budoucnu vlastní fitness tělocvičnu. To vše samozřejmě při zachování svého jedinečného vzhledu a velkému zájmu o své osoby na sociálních sítích. Někoho možná překvapí, že tento poněkud „pubertální“ nápad má velmi pozitivní ohlasy a mnoho fanoušků.

Vstup do puberty stál mladou Jiřinu málem život. Jak dnes říká: „Byla jsem tehdy prostě hloupá.“

A i když se objevují i komentáře negativní, dvojice zůstává neuvěřitelně optimistická a plná nadšení. Dívky nelitují ničeho, čím v posledních letech prošly, naopak je to stále baví!

Autor: Katka Procházková
zavřít reklamu