Jiří Langmajer a jeho (ne)škaredá středa

Herec Jiří Langmajer je dlouhodobě na sociálních sítích k velmi aktivní. Pravidelně zveřejňuje různé fotky a videa ze svého pracovního i osobního života. Většina osobních příspěvků má jednu společnou věc, je na nich sám, případně se svým čtyřnohým mazlíčkem. Tento týden, konkrétně „poeticky“ na Škaredou středu, ale udělal herec výjimku. Neočekávaně zveřejnil dva snímky, na kterých je se svou manželkou Adélou Gondíkovou. Nutno dodat, že jim to společně moc sluší a z fotek čiší jejich láska a spokojenost.

Když slova nejsou třeba

Fotky zachycují slavný pár při procházce podvečerní krajinou. Romantickou atmosféru fotografiím dodává i právě zapadající slunce, které okolní krajinu krásně osvětluje svými posledními paprsky. Na jedné fotce se manželé spokojeně usmívají do kamery, a na druhé fotografii dokonce vidíme Adélu, jak svého muže láskyplně líbá na tvář. K příspěvku připojil herec jen velmi stručný komentář nebo spíše otázku „Tohle že je škaredá středa???“, kterou jednak odkazoval na den, kdy byl snímek pořízen, a jednak samozřejmě i na skutečnost, že jeho středa je vše ostatní než škaredá.

Tak dlouho se hledali, až se našli

Jiří se s Adélou oženil po několikaletém vztahu v létě roku 2019. Kromě domova se manželé potkávají, nebo spíše potkávali, také v rámci několika divadelních představení. I když někteří se zpočátku na jejich vztah dívali poněkud skepticky, neboť Jiří měl za sebou několik kratších milostných románků a trápily ho také poměrně velké psychické problémy, veškeré obavy a předsudky se ukázaly být zbytečné a neopodstatněné. Jiří a Adéla již mnoho let žijí jeden pro druhého a je vidět, že k sobě skutečně patří. Herec byl před Adélou mnoho let ženatý s manželkou Kamilou, se kterou zplodil dvě dcery. I Adéla byla již jednou vdaná. Jejím manželem byl kolega herec Ondřej Brousek, který je rovněž otcem její dcery Nely.

Zdroj: Instagram/jirkalangmajer

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu