Jesy Nelson má postavu, která se hned tak nevidí, přesto si stěžuje na svá prsa

Jesy Nelson, zpěvačka ze skupiny Little Mix nosí ráda bikiny, a když to zkombinuje s džínovou módou, není k tomu co dodat. Přesto si stěžuje na svá objemnější prsa, protože jen málokterý vrchní díl jí dobře sedí. Její objemnější prsa ji dokážou čas od času pěkně pozlobit. Co myslíš, sluší jí to?

Jesy ví, jak se oblékat

Jesy Nelson (28), zpěvačka skupiny Little Mix, opět ukázala svou krásnou postavu. A rozhodně se má čím chlubit. Tentokrát vsadila na bílou podprsenku a džínové kalhoty. Dala tak vyniknout svému vypracovanému a opálenému bříšku. Celý svůj outfit doladila rozměrnou košilí, která je také z rifloviny, a bílými botami. A protože Jesy opravdu ví, jak se oblékat, svůj vzhled dokončila šátkem značky Louis Vuitton.

Její prsa jsou dokonalá, přesto si stěžuje

Přestože má tato britská zpěvačka postavu, jakou jí nejedna mladá žena závidí, občas si postěžuje na své objemné poprsí. Ráda nosí trojúhelníčkové plavky, ale ne každé dokážou udržet její prsa v tom správném tvaru. Proto raději volí sportovní podprsenky. Na jejím Instagramovém účtu jsi už mohla také vidět, jak vyměnila podprsenku za pouhý šátek, kterým obvázala své přednosti.

Proslavila se v britském The X Factor

Jesy Nelson se proslavila už v roce 2011, když účinkovala v britské verzi The X Factor. Tenkrát tam šla jako sólová zpěvačka. Moc úspěchu však neměla, naštěstí ji v soutěži dali porotci dohromady s dalšími třemi podobně méně úspěšnými zpěvačkami a udělali z nich skupinu Litte Mix. Díky tomu se poprvé s historii této soutěže stalo, že ji vyhrála dívčí skupina. Holky měly obrovský úspěch a zpívají spolu dodnes.

Adam (55): Syn se zabil v autě. Může za to jeho šéf, který mu dal něco, co neměl.

Jesy Nelson je nejvýraznější zpěvačka z Litte Mix a její předností není pouze zpěv, ale také její úžasná postava a cit pro styl.

Autor: Lenka Svobodová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu