Jen málokdo s ní udrží tempo. Agáta Hanychová si nového přítele hýčká

Herečka a modelka Agáta Hanychová se nechala již před lety v show Jana Krause slyšet, že je velice aktivní a snese vedle sebe jen partnera, který je pracovitý, vstává brzy a zbytečně nelení. Ze svých nároků nezlevnila ani nyní, kdy na sociálních sítích sdílí fotografie s přítelem a dodává, že vstávají už v šest hodin.

S kým nyní Agáta randí?

Po rozvodu s Jakubem Prachařem se modelka věnovala všemožným aktivitám. Začala více vařit, posilovat, věnovat se dětem a nejspíše i díky tomu se z krize brzy dostala. Ve svém srdci našla místo pro Adama Raitera, se kterým začala randit a teď si užívají společné chvilky.

Fanouškové jsou z nové dvojice nadšení. Agáta si s novým přítelem užívá dovádění ve sněhu a chlubí se tím, že je to konečně osoba, která s ní udrží krok, i když vstávají v šest ráno a jsou celý den na nohách.

Perfektní partner?

Lyžování, ježdění na snowboardu a zimní radovánky. Takovými snímky i videi je v posledních dnech zaplaven profil mladé modelky. Vypadá to, že Agáta si opět užívá radost s celou rodinou a na svůj starý vztah už nemyslí.

„Těšíme se na hejty,“ oznámila Agáta

Ve chvíli, kdy modelka svého přítele na sociální síti teprve představovala svým fanouškům, strhla se lavina nenávistných komentářů. Dvojice spolu totiž nafotila odvážné snímky, které měly propagovat alkoholické nápoje.

„Krásný, na třetí fotce jsem se lekla, že se fotíte ještě s Jakubem,“ přidala v komentáři jedna ze sledujících. Jiní modelku chválili za dokonalou postavu po několikátém těhotenství a našli se i tací, co si mysleli, že se jen Adam Reiter snaží zviditelnit. Agáta Hanychová ale po několika dnech stále dokazuje, že jsou si velice blízcí, a to tím, že přidává momentky a zamilované stories.

Autor: Tereza Hotovcová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu