Jana Plodková pojala Barbie mánii po svém. Na chalupu si pořídila růžové kolečko!

Herečka Jana Plodková sice na první pohled vypadá velmi křehce až étericky, ale zdání někdy klame. Dokáže totiž zastat i typicky mužské práce. Svým fanouškům se totiž pochlubila zbrusu novým zahradním kolečkem, které si pořídila na chalupu v Krkonoších, kterou vlastní společně se svým partnerem Filipem Žilkou. Připadá vám, že na tom není nic zvláštního? Je, kolečko je totiž celé růžové.

Malý soukromý ráj

Chalupu si dvojice pořídila již před několika lety a postupem času ji společnými silami rekonstruují. Herečka na svém Instagramu poměrně často publikuje fotky, ze kterých je na první pohled patrné, že si toto místo velmi zamilovala a je pro ni takovým malým osobním rájem.

K chalupě patří poměrně rozsáhlý travnatý pozemek, který samozřejmě vyžaduje pravidelné sekání. Posekanou trávu je nutné následně odvézt, k čemuž je zapotřebí kolečko. Většina z nás si představí nepříliš hezké klasické zahradní kolečko, které usnadňuje nejen odvoz posekané trávy, ale také shrabaného listí a dalších materiálů.

Jen růžová to může být

I kolečko, které si pořídila Jana Plodková, zvládne všechny výše uvedené věci, přesto je v jedné věci zásadně jiné, než byste čekali. Je totiž růžové, tedy přesněji jeho korba a disk kola mají zcela nepřehlédnutelnou růžovou barvu. Mnoho lidí by v současné době možná napadlo, že při výběru kolečka herečku ovlivnila „růžová mánie“, která souvisí s novým filmem Barbie, který právě „vtrhl“ do českých kin.

Jak ale herečka objasnila v komentáři k příspěvku, důvod, proč růžovému kolečku neodolala, je mnohem prostší: „Vezmu to rychle a stručně. Ne, to růžové kolečko jsem si nekoupila kvůli filmu Barbie. Prostě se mi líbilo. A sluší mi. A sluší i louce. A horám. A kocourovi. Slušíme si navzájem. A ano, měli i zelené, tyrkysové a hráškově zelené. Měli, ale já chtěla tohle. Můj kluk mlčí, ale má radost, protože odteďka tady vozím trávu já.“

Zdroj: Instagram/janaplodkova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu