Jako by tatínkovi z oka vypadla. Mladší dcerka Radka Štěpánka je mu neuvěřitelně podobná

Před dvěma lety se z Radka Štěpánka a Nicole Vaidišové stali dvojnásobní rodiče. K prvorozené dceři Stelle přibyla několik dní před Vánocemi Meda, a pro všechny se tak stala tím nejkrásnějším dárkem pod stromeček. Snímek s narozeninovým dortem, který Radek Štěpánek zveřejnil, odhalil nejen to, že holčička roste jako z vody, ale také to, že svého tatínka rozhodně nezapře.

Celý tatínek

Od té doby, co Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová ukončili své profesionální kariéry, je pro ně na prvním místě rodina. Své soukromí si bývalí slavní tenisté poměrně hlídají a zejména Radek zveřejňuje snímky svých dcer na sociálních sítích jen výjimečně. U příležitosti druhých narozenin Medy ale udělal výjimku a publikoval fotografii své malé princezny s narozeninovým dortem.

Z fotky je na první pohled patrné, že malá Meda je svému tatínkovi velmi podobná, má stejně tmavé a jiskrné oči jako on. Abychom ale byli spravedliví, za blonďaté vlásky vděčí mamince. Narozeninový dort a výzdoba v podobě balónků, které jsou mnohonásobně větší než malá oslavenkyně, též odhalily, jakou pohádku má Meda nejraději – Ledové království.

Šťastná rodina

Maminka Nicole Vaidišová na svém instagramovém profilu zveřejnila jinou Medinu fotografii a kromě toho v komentáři naznačila i její osobnost. Nazvala ji totiž divokou, tvrdohlavou a drzou holčičkou.

Na rozdíl od Radka Nicole příspěvky ze soukromí publikuje přece jen o něco častěji. Z naprosté většiny fotek čiší čirá radost a spokojenost. Je vidět, že oba bývalí tenisté jsou spolu opravdu šťastní a svou rodinu nadevše milují. Možná je to i tím, že si vzhledem k tomu, čím vším jejich vztah prošel, „obyčejného rodinného štěstí“ více váží.

Dvojice se poprvé vzala v roce 2010, ostře sledovaná a velkolepá svatba se konala v katedrále sv. Víta. Po třech letech manželství se ale rozvedli a několik let žili každý svůj vlastní život. Nicméně k sobě po čase opět našli cestu a v roce 2018 společně stanuli před oltářem znovu. O několik málo měsíců později se narodila Stella.

Zdroj: Intagram/radek_stepanek, Instagram/nicolevaidisova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu