Jako by jí z oka vypadl! Syn Veroniky Kašákové je mamince neuvěřitelně podobný

Je tomu dva a půl roku, co se modelka Veronika Kašáková stala maminkou. Obrovskou radost tehdy za několik málo týdnů vytřídil obrovský strach, neboť malému Matyášovi byla diagnostikována dědičná metabolická porucha známá jako fenylketonurie. Vše zlé už je ale naštěstí zapomenuto. Před několika dny Veronika zveřejnila sérii nových snímků se synem, ze kterých přímo září štěstí.

Celá maminka

Modelka na svém instagramovém profilu publikovala čtyři fotografie, na kterých Matyáš přesně napodobuje to, co v daný okamžik právě dělá jeho maminka. Ještě více tak vynikne, jak moc je synek Veronice podobný. V tomto případě stoprocentně platí rčení o tom, že jablko nepadá daleko od stromu.

Toho si samozřejmě všimla i řada Veroničiných fanynek, některé z nich pak Matyáše pro jeho blonďaté vlásky a modré oči přirovnávaly též k malému andělíčkovi. Sama Veronika pak ke snímkům napsala jen velmi krátký, ale všeříkající komentář: „To nejcennější, co vám může život dát, je láska dítěte.“

Výročí svatby i život plný překážek

Před několika dny oslavila Veronika s manželem Milanem první výročí svatby, která následovala po devíti letech společného života. Nevěsta měla tehdy dvoje nádherné svatební šaty, přičemž jedny z nich byly originálním způsobem ozdobeny vyšitými zprávami, které jí její partner během společných let poslal.

Mateřskou roli si Veronika velmi užívá. S manželem jsou milujícími rodiči, kteří jsou vděční za každou minutu, kterou mohou s Matyášem strávit. Sama Veronika totiž nemá na dětství úplně nejlepší vzpomínky, neboť od svých čtyř let musela společně s bratrem vyrůstat v dětském domově.

O této zkušenosti napsala před lety autobiografickou knihu s názvem Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola a zároveň založila Nadační fond Veroniky Kašákové, jehož činnost se zaměřuje především na podporu dětí, které postihl stejný životní osud.

Zdroj: Instagram/veronikakasakova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu