Jaká matka, taková dcera. Malá dcerka Moniky Leové svou maminku rozhodně nezapře

Moderátorka a Česká Miss Earth 2013 Monika Leová se už pomalu připravuje na příchod svého druhého potomka. Na začátku května Monika s manželem Martinem Košínem velmi originálním způsobem odhalili, že tentokrát to bude kluk. Malá Mia, která nedávno oslavila své druhé narozeniny, se tak dočká bratříčka. Než bude moci porovnávat mezi sebou své dvě ratolesti, rozhodla se maminka zatím porovnat v některých ohledech s Miou sebe samu.

Culíky, spaní i odrážedlo

Možná tak moderátorka reagovala na některé reakce svých fanoušků, kteří jí často v komentářích píší, že malá Mia je celý tatínek. Monika tak zapátrala v rodinném archívu a našla několik fotografií, když jí bylo tolik, jako je nyní její dcerce. A na první pohled je zřejmé, že podoba se nezapře, malá Mia vypadá, jako by mamince z oka vypadla.

První porovnávací snímek zachycuje malou Moniku a Miu s roztomilými culíčky a s úsměvem od ucha k uchu. Na druhé fotce jsou holčičky vyfocené spící v posteli společně s oblíbenou panenkou. Obě při spánku zaujímají totožnou polohu s rukama nahoru, jediný rozdíl je v tom, že maminka měla na spaní dudlík.

Poslední fotografie pak ukazuje Moniku a Miu na zahrádce s jejich oblíbeným dopravním prostředkem. Zatímco Mia má klasické odrážedlo se třemi koly, které se podobá malé motorce, malá Monika měla odrážedlo ve tvaru kačenky na čtyřech kolech. Jak je patrné z komentářů příznivců, nebyla sama.

Najdi dva rozdíly

O den později budoucí dvojnásobná maminka zveřejnila další „porovnávačku“, která se vztahovala k jejím dvěma těhotenstvím. Dvojice černobílých fotografií ji zachycovala ve stejné pozici v roce 2021, když čekala Miu, a nyní, když čeká jejího bratříčka. Jak ale Monika vtipně poznamenala, i když fotky vypadají téměř totožně, skrývají kromě miminka jiného pohlaví ještě jeden „drobný“ rozdíl.

V případě Mii byly fotky pořízeny dva měsíce před porodem, teď byly snímky pořízeny čtyři měsíce před plánovaným termínem porodu. Těhotenské bříško je ale stejně velké. Na závěr si tak Monika posteskla, že to snad neznamená, že by synek překonal i porodní váhu Mii, která činila úctyhodných 4160 gramů.

Zdroj: Instagram/leova_monika

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu