Jak se Monice Absolonové změnil život s příchodem mladšího bratra?

Zpěvačka Monika Absolonová se v uplynulých měsících stala velmi aktivní na sociálních sítích. Svůj podíl na tom má samozřejmě i pandemie koronaviru, která jí jiný kontakt s fanoušky příliš neumožňuje. Na Instagramu tak Monika kromě pravidelných kurzů vaření zveřejňuje i množství příspěvků ze svého osobního života.  A to nejen ze současného se svým partnerem Tomášem Hornou a syny Tadeášem a Matoušem, ale i z minulého. Příkladem je i její poslední příspěvek, ve kterém se rozpovídala o svém mladším bratrovi.

Čekala na něj více než deset let

Ke společné fotografii, kterou zveřejnila v den bratrových narozenin, napsala velmi osobní a láskyplný komentář. V něm se svým obdivovatelům svěřila, že byla poměrně dlouhou dobu jedináček. Vzhledem k tomu, že byla od dětství velmi společenská, bratr nebo sestra jí často dost chyběli, neboť i sebelepší kamarádi sourozence nahradit nedokážou. Nakonec se ale dočkala, a když jí bylo deset a půl, do rodiny přibyl bratr Marek.

Spousta povinností i lásky

Monika se přiznala, že jako dítě byla nakonec z jeho narození poněkud rozčarovaná, neboť současně s jeho příchodem jí začaly i mnohé nové povinnosti, které jako starší sestřička musela najednou vykonávat a se kterými předtím nějak nepočítala. Jednou z nich byla například žehlení plínek, dále přebalování, hlídání, krmení a tak dále. Ale i přes to všechno svého malého brášku hned od začátku nadevše milovala, a když ho hlídala, nechtěla ho nikomu půjčovat. Svůj komentář pak ukončila tím, že jak Marek rostl, jejich vztah se stále jen zlepšoval, a tak je tomu i dodnes.

V uměleckém světě ho nepotkáte

Na rozdíl od slavné sestry se Marek Absolon nepochybuje ve světě hudby a umění, ale ve světě aut. I když vystudoval obor diplomatické služby, živí se prodejem aut, neboť automobily jsou jeho velkým koníčkem. O tom svědčí i jeho instagramový profil, který je plný nejrůznějších příspěvků právě o autech.

Zdroj: monika_absolonova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu