Jak říct svému partnerovi o tom, že jste těhotná? Zdánlivě jednoduché sdělení, které vůbec nemusí být snadné. Zkuste to s kreativitou a vtipem

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín SpokojenéŽeny.cz na hlavní stránku Seznam.cz
těhotná žena (zdroj foto: todaysparent.com)

Vzrušení ze zjištění, že jste těhotná, je těžké skrýt. Místo okamžitého rozšíření zprávy si můžete vyzkoušet následující roztomilé, kreativní a vtipné způsoby, jak svému partnerovi sdělit tuto novinu.


Způsoby roztomilé

„Stůl pro tři“. Romantické je objednat v restauraci tři místa a požádat personál, aby na talířek s předkrmem napsal „gratulujeme“. Jestliže už nějaké děti máte, vytvořte malé spiknutí. Starší dítko může mít tričko s nápisem Velký bratr nebo Velká sestra, případně další děti oblečte do triček s nápisy typu Menší bratr a podobně. Počkejte, až se partner vrátí domů a sledujte, když ho děti přijdou přivítat a on pochopí tu novinu.

Způsoby kreativní

Jiným způsobem oznámení může být „rozbalení balíčku“. K některému ze společných jídel si kolem pasu uvažte stužku a pod ní vložte oznámení. Parter si vás jako balíček rozbalí a najde ozdobnou kartičku se slovy „Jsem těhotná“. Můžete samozřejmé použít nějaká jiná slova a napsat je polevou na dort nebo si hrát s čísly a sdělit, že už je vás 110 % a podobně.

Způsoby zábavné

Jedním z vtipných způsobů je „šťastný snímek“. Připravte nějaký společný okamžik, piknik nebo rodinný výlet, zkrátka událost, kde budete všichni a nechte se vyfotit. Těsně před cvaknutím spouště řekněte o svém těhotenství. Na snímku pak bude vidět, jak se kdo zatváří a na fotce budou opravdu vtipné výrazy. Nebo nakreslete dětskou kresbu rodiny s počtem členů včetně budoucího miminka. Miminko také můžete nakreslit, a oznámení nechte partnerovi na vhodném místě.

Ať už se rozhodnete sdílet šťastnou novinu jakkoli, počítejte s tím, že partnerovi chvíli potrvá, než mu všechno dojde a než informaci zpracuje. A i když všechno neproběhne přesně podle plánu, věřte, že za pár let si na tento nezapomenutelný příběh vždy s úsměvem vzpomenete.

Autor: Katka P.
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín SpokojenéŽeny.cz na hlavní stránku Seznam.cz
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.