Jak by vypadal Lukáš Pavlásek jako Ken? A které české Barbie to sluší nejvíce?

Barbie mánie, kterou vyvolal nový film Barbie, se naplno projevuje i v České republice. Z obchodů mizí růžové oblečení a doplňky, sociální sítě plní příspěvky vzniklé pomocí aplikace, která podle fotografie udělá Barbie či Kena z kohokoli. Trendu podlehly i mnohé známé tváře. Jak vypadají jejich Barbie podobizny?

Marta Jandová

Velké chvály se od fanoušků za svou Barbie panenku dočkala Marta Jandová. Zpěvačka zveřejnila na svém instagramovém profilu hned několik svých proměn do podoby slavné panenky a fanoušci nemohli uvěřit svým očím, jak to Martě Jandové jako Barbie sluší. Některé fanynky se přiznávaly i k tomu, že ač jako malé měly doma panenek hned několik, tahle by mezi nimi neměla konkurenci.

Bára Basiková

Další zpěvačkou, která kouzlu proměny v legendární panenku neodolala, byla též Bára Basiková. I její Barbie oděná do růžové košile a šedých kalhot sklidila velký úspěch. Jeden z fanoušků si dokonce povšiml i toho, že panenka po zpěvačce zdědila i jeden z jejích charakteristických rysů. Ve svém komentáři tak napsal: „První Barbie s dolíčky.“

Helena Vondráčková

Stylizací do podoby Barbie se nechala zlákat i Helena Vondráčková. I její fanoušci přiznávali, že by si ji jako panenku ihned koupili. Někteří z nich si povšimli i jisté podoby s mladou Catherine Deneuve.

Markéta Hrubešová

Dvě různé proměny do panenky Barbie vyzkoušela i herečka Markéta Hrubešová, která jako jedna z mála nebyla s výsledkem spokojena. V komentáři se o své pocity podělila slovy: „Normálně mě ta appka vymazala ze světa a brutálně ze mě udělala „obrázek“. Bez duše, bez pocitů, bez empatie.“

Lukáš Pavlásek

Originálním způsobem pojal svou proměnu komik Lukáš Pavlásek, který se celému světu předvedl nejen jako Ken, ale i jako Barbie. Ve svém komentáři pak připustil, že jako Kenovi mu to sluší o něco více. Skoro by se dalo říci, že kdo v těchto dnech nemá svou Barbie verzi, jako kdyby neexistoval. Po internetu tak koluje i řada dalších Barbie a Kenů vytvořených z fotek politiků, sportovců a dalších osobností.

Zdroj: Instagram/lukaspavlasek

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu