Herečka Patricie Pagáčová se stala maminkou dcerky Bibiany!

Uplynulý víkend byl nebývale bohatý na životní změny hned pro několik českých celebrit. Zatímco herečka a influencerka Nikol Štíbrová se krátce před porodem svého druhého potomka stihla vdát, herečky Eva Josefíková a Patricie Pagáčová se staly čerstvými maminkami. Navíc obě porodily dcery, kterým daly netradiční jména. Novorozená dcerka Evy Josefíkové dostala jméno Lota, Patricie Pagáčové Bibiana.

Vítej, Bibiano

Patricie Pagáčová byla letos jednou z českých celebrit, které se své těhotenství rozhodly světu oznámit z dovolené na pohádkovém souostroví Maledivy. Pouhý den po Patricii ze stejného místa těhotenství oznámila i modelka Veronika Kopřivová. Na rozdíl od Veroniky a mnoha dalších celebrit si pohlaví nenarozeného miminka nechala Patricie pro sebe. O víkendu se na instagramovém profilu herečky objevila fotografie se stručným, ale výstižným komentářem „Přesně to svět potřeboval! Další Pagáčovou!“ Nevšední jméno dcerka prozrazoval pak jen hashtag #bibiana. Fotka zachycuje šťastně se usmívající maminku s jejím malým pokladem v náručí.

Herečka i jogínka

Bibianiným tatínkem je Patriciin manžel dramaturg Tibor Pagáč, jehož si herečka vzala před dvěma lety v červnu. Doma na ni pak čekají další dva čtyřnozí členové rodiny, pejskové Čolek a Jackie. Ty si Patricie vzala před několika lety z útulku. Kromě herectví se Patricie intenzivně věnuje také józe. Je její velkou propagátorkou, cvičila ji tak mimo jiné i v době těhotenství. Se svou švagrovou Barborou, která je profesionální lektorkou jógy, herečka v uplynulých měsících připravila i několik lekcí jógy, která je vhodná pro každého, kdo si chce během dne protáhnout tělo.

Nejvíce diváků má Patricii stále spojenou se seriálem Ulice, kde po mnoho let ztvárňovala jednu z hlavní postav Terezu Jordánovou. Kromě toho účinkovala například v seriálu Modrý kód a letos v létě by měl mít premiéru nový film s názvem Gump – pes, který naučil lidi žít.

Zdroj: Instagram/patricie.pagacova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu