Herečka Lucie Benešová vyrobila pro svou vnučku nádhernou originální židličku

Před necelým měsícem se Lucie Benešová pochlubila tím, že se z ní stala dvojnásobná babička. K první vnučce Melánii přibyla druhá vnučka jménem Ines. Herečka je známá tím, že je velmi aktivní a kreativní. Ve svém volném čase se ráda věnuje nejen vaření a zahradničení, ale také výrobě rozmanitých dekorací. Nedávno pro svou malou vnučku vyrobila velmi originální židličku.

Kreativní babička

Své druhé narozeniny sice Melánie, jejíž maminkou je Luciina adoptovaná dcera Sára, oslaví až příští měsíc, ale milující babička ji drobnými dárky zahrnuje pravidelně. Ten, který pro ni vyrobila naposledy, vzbudil na sociálních sítích velký ohlas. Babička se totiž rozhodla, že své malé vnučce vyrobí jedinečnou židličku.

Fanoušci na herečce oceňují, že při výrobě většiny svých nádherných dekorací využívá staré věci, které by jinak skončily v koši. Nejinak tomu bylo i tentokrát, nový život vdechla staré židličce, kterou někdo vyhodil.

Židlička, kterou nikdo jiný nemá

Na svém instagramovém profilu Lucie Benešová zveřejnila několik snímků, které zachycovaly proměnu původní „obyčejné staré židle“ v osobitou židličku pro její vnučku. Nejprve celou židli natřela bílou barvou a poté ji pomalovala pestrobarevnými květy a ptáčky. Na sedadle je poté velkým písmem napsáno jméno Melánie a nechybí ani osobní věnování a rok výroby.

V komentářích k příspěvku herečku její fanoušci zahrnuli mnoha slovy obdivu. Oceňovali nejen originální nápad, ale i to, jak zručnou je malířkou. V neposlední řadě někteří dodávali, že vnučka bude mít krásnou památku na celý život.

Malá Melánie byla ze své nové osobní židličky samozřejmě nadšená, její výraz na fotkách mluví za tisíc slov. Lucie Benešová nejen krásně maluje, ale vyrábí též originální dekorace a doplňky z keramiky a přírodních materiálů. Bytový design je jedním z jejích velkých koníčků.

Zdroj: Instagram/lucibenesova_official

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu