Helenu Vondráčkovou a Leonu Machálkovou spojuje nejen láska k hudbě, ale také k tenisu

Obě dvě již několik desítek let patří mezi naše nejúspěšnější a nejoblíbenější zpěvačky. Každá z nich má na svém kontě nezapomenutelné a nesmrtelné hity, které zná téměř každý. Červená řeka, Pátá, Sladké mámení, Já půjdu dál, Dlouhá noc, Žízeň lásky nebo Galaxie přání. Tentokrát se ale společně nesešly na pódiu, ale na kurtu.

Na kurtu jako doma

Kromě krásného hlasu na obou zpěvačkách řada fanoušků obdivuje i jejich vzhled. Ani jedné z nich by většina z nás nehádala jejich skutečný věk. Čemu Helena Vondráčková a Leona Machálková vděčí za svou skvělou postavu? O obou zpěvačkách je známo, že mají velmi blízko ke sportu.

Dokladem toho jsou i jejich nejnovější příspěvky na Instagramu. Jak Helena Vondráčková, tak Leona Machálková ve svém volném čase totiž velmi rády hrají tenis. Poslední červnové dny tak v jejich diářích už mnoho let patří tenisové akademii známých tváří, která se pravidelně koná v Přerově.

Věk je jen číslo

A jak se zdá, obě jsou navíc velmi dobrými tenistkami. Leona Machálková si totiž domů odvezla stříbrný pohár, Helena Vondráčková dokonce pohár zlatý. Řada fanynek následně ve svých komentářích Heleně Vondráčkové blahopřála nejen k prvnímu místu, ale také k úžasné postavě.

Zpěvačka, která před několika málo dny oslavila již 76. narozeniny, vypadala v tílku a krátké tenisové sukni neskutečně. Jedna obdivovatelka se dokonce přiznala, že si při zběžném prohlédnutí prvního snímku myslela, že Helena na fotografii není. Tak dokonale legendární zpěvačka splynula s kolegyněmi, které by mohly být jejími dcerami či vnučkami.

Pochvaly za výkon i přirozenou krásu se od svých fanoušků dočkala i Leona Machálková. Teď už na obě zpěvačky čeká zasloužené letní volno, které si samozřejmě zpestří několika koncerty.

Zdroj: Instagram/helenavondrackovacz

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu