Hana Mašlíková je skvělá máma. Jaké zimní radovánky si užívá se svým malým synem?

Pravé zimní počasí se v celé České republice drží nebývale dlouho. Sníh a teploty pod nulou tak vytváří atmosféru, za kterou jsme jinak v minulých letech museli jezdit daleko do hor. Z možnosti užívat si zimní radovánky mají největší radost samozřejmě především děti. Bez ohledu na věk a bez ohledu na to, zda je jejich maminka slavná či nikoli. Krásný příklad takové nefalšované dětské radosti teď umístila na svůj instagramový profil i modelka Hana Mašlíková.

Tentokrát ne v roli modelky, ale milující matky

Hanka je milující maminkou tříletého syna Andrease, který má ze současné zimního počasí samozřejmě obrovskou radost, tak jako všechny děti. Modelka proto využívá každou svou volnou chvilku a tráví se synem co nejvíce času venku. Důkazem o tom je i poslední video, které Hanka na svém Instagramu zveřejnila. Z příspěvku, na kterém je se svým synem na zemi na sněhu, přímo čiší dobrá nálada. Hanka se na něm chová jako jakákoli jiná maminka a jak vtipně napsala v komentáři, video zachycuje, jak matka zrovna mučí svého syna, konkrétně láskou. Je vidět, že si společné chvíle oba dva velmi užívají a Andreas, který leží na sněhu s rampouchem v ruce, se směje na celé kolo.

Šťastné chvilky, které nabíjejí energií

Bezstarostné chvíle s malým synem jistě modelce pomáhají i v tom, aby na chvilku zapomněla na problémy, se kterými se v posledních měsících potýká, zejména v souvislosti s rozchodem s manželem André Reindersem. Hanka před nedávnem oznámila, že se chystají v brzké době podat žádost o rozvod. Okamžiky štěstí a mateřské lásky ji zcela jistě dodají pro tento nelehký životní krok sílu. I André je velmi milující otec, důkazem toho byly například i společné Vánoce, které spolu všichni tři kvůli malému synkovi strávili jako rodina. Jistě se proto budou snažit celou situaci vyřešit tak, aby se malého Andrease co nejméně dotkla a on měl stále co nejvíce důvodů ke šťastnému smíchu, jako ve zveřejněném videu.

Zdroj: Instagram/hanamaslikova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu