Geislerky: Dámská jízda v posteli! Poznáte, kdo je kdo?

Někdy se s trochou nadsázky říká, že zvyky a tradice jsou od toho, aby se dodržovaly. To se může týkat i tak „obyčejné“ věci, jako je rodinný mejdan. Jeden takový po mnoha letech uspořádala Ester Geislerová. Konal se v posteli a pozvala na něj všechny ženy ze své rodiny. O tom, že se povedl, svědčí i příspěvky, které Ester a Anna zveřejnily na svých instagramových profilech.

Rodina je nejvíc

Na fotografiích, o které se Ester Geislerová se svými fanoušky podělila, může vidět, že dámské jízdy se zúčastnily hned tři generace – všechny sestry Geislerovy, tedy Ester, Anna a Lenka, jejich maminka Věra a nejmladší generaci zastupovala Lenčina dcera Mária a Esteřina dcera Mia.

Chyběla Annina dcera Stella, která, jak maminka prozradila ve svém komentáři, dala přednost sáňkování. Kromě dvou současných snímků Ester přidala i jednu fotku z rodinného archivu, která je důkazem, že podobnou akci s maminkou uspořádaly již před mnoha lety.

Příspěvek se setkal s velkým ohlasem u fanoušků, kteří oceňovali především to, jak při sobě celá rodina léta drží a že je vidět, jak se mají všichni rádi. Některé fanynky si ve svých komentářích trošku povzdechly, že ony bohužel nic takového uspořádat nemohou, neboť jejich děti se rozutekly do světa a s přestěhováním rodinné vztahy ochladly.

Kombinace krásy a talentu

Všechny tři sestry Geislerovy disponují kromě půvabu i nemalým uměleckým talentem v rozmanitých oborech. Dá se říci, že různým způsobem zkombinovaly rodinné geny z matčiny i otcovy strany. Maminka Věra je akademická malířka, tatínek Petr byl novinář a japanolog a babička Růžena Lysenková byla herečka.

Nejslavnější ze tří sester Geislerových je Aňa, která kromě toho, že patří mezi nejúspěšnější české herečky posledních let, je též nadanou spisovatelkou. Starší sestra Lenka, které všichni přezdívají Lela, je úspěšnou výtvarnicí. Není náhodou, že je to právě ona, kdo ilustruje Anniny knihy. Nejmladší Ester v sobě spojila svět filmu a výtvarného umění. Kromě herectví se totiž věnuje též vizuálnímu umění v podobě videoinstalací.

Zdroj: Instagram/geislerova_ester

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu