Gabriela Soukalová: Nevyměnila bych tohle období za nic na světě

Jsou to už více než dva měsíce, co se bývalá biatlonistka a moderátorka Gabriela Soukalová stala maminkou a přivedla na svět svou prvorozenou dcerku Izabelu Gabrielu. Dvouměsíční výročí v roli rodičů se s partnerem a novopečeným tatínkem Milošem Kadeřábkem rozhodli navždy zachytit pomocí originálních snímků a Gabriela se při této příležitosti také krátce zamyslela nad svým mateřstvím a nad tím, jak se jí změnil život.

Šťastná rodina

Na svém instagramovém profilu Gabriela v posledních dnech zveřejnila několik snímků jejich rodinky v podzimní přírodě. Z fotografií je cítit radost i štěstí, které momentálně prožívají, i když se v jednom z komentářů Gabriela svěřila, že začátky byly mnohem náročnější, než si představovala. Zároveň si ale myslí, že se jim na velkou životní změnu, kterou narození Izabelky samozřejmě bylo, podařilo poměrně dobře adaptovat, a že by to, co právě prožívá, nevyměnila za nic na světě.

Nejdůležitější je přítomnost

Gabriela se také svěřila, že si podobně jako řada dalších maminek myslela, že během mateřské dovolené bude stíhat spoustu dalších věcí a že se její pracovní produktivita v ničem nezmění. Samozřejmě, že se do určité míry mýlila, a jak vtipně poznamenala, v současné době už se naučila  „vše osekávat jen na to nejdůležitější“. Z tohoto důvodu jsou prý i její současné komentáře na Instagramu mnohem kratší, než tomu bylo dříve.

Zároveň dodala, že zatímco dřív se často trápila minulostí nebo naopak příliš řešila budoucnost, teď se jí díky dcerce naprosto skvěle daří žít přítomností, po čemž řadu let marně toužila. Gabriela pracovala téměř až do porodu a ještě krátce před narozením Izabelky si byla jistá tím, že jen co jí to mateřské povinnosti dovolí, chce se k práci moderátorky zase vrátit. Zdá se, že i tento plán spokojená maminka zatím přehodnotila.

Zdroj: Instagram/gabrielakoukalova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu