Eva (23): Chtěli jsme si s přítelem okořenit sexuální život a museli jsme volat o pomoc

S přítelem jsme spolu už čtyři roky a po této době už se občas trošku nudíme. Tedy hlavně náš sexuální život byl už poněkud fádní, a tak nás napadlo, že si ho trošku okořeníme. V zápalu našich hrátek jsme se ale nechali unést, a nakonec jsme si museli zavolat pomoc.

Připoutám si tě

Vždycky mě lákalo použít pouta při sexu, sedla jsem tedy k počítači a na internetu jsem jedny vybrala, nechtěla jsem za ně ale moc utrácet. Mělo to být překvapení pro přítele, který k nám měl přijet na víkend. Bydlím se svým otcem v jednom domě, po rozvodu rodičů se totiž máma odstěhovala ke svému novému příteli a já jsem zůstala bydlet s tátou, protože máme poměrně velký dům. No, a jelikož je přítel z jiného města, jezdí za mnou hlavně na víkendy a jindy se moc nevídáme.

Táta nebude doma

Můj otec pracuje u policie, a pokud není zrovna v práci, tráví většinu času ve své dílně. Takže jsem věděla, že nebude doma a my budeme mít volné pole působnosti, což se opravdu hodilo. Když přítel přijel, už jsem na něj čekala, hezky jsem se oblékla a připravila jsem malé pohoštění. Všechno probíhalo dobře a pak jsem na přítele vytáhla nová pouta. On měl obrovskou radost a ihned jsme se rozhodli je vyzkoušet. Nechali jsme se docela unést a užívali si, pak jsem si všimla, že příteli v poutech trochu natéká ruka.

Raději je sundej

Byly docela těsné, takže jsem je musela rychle sundat, jenže jsem začala být trošku nervózní, a jak jsem se je snažila rychle otevřít, podařilo se mi zlomit klíček. Přítel byl uvězněný a já jsem začala docela slušně panikařit. Taky jsem si vyčítala, že jsem koupila snad ta nejlevnější pouta, co nabízeli.

Nevěděli jsme, co dělat dál. Jedinou možností bylo zavolat si pomoc. Naštěstí táta už byl doma z práce a jako vždy si užíval volno ve své dílničce na dvoře. Přítelovi se sice nelíbila představa, že táta přijde a najde ho nahého připoutaného k posteli, ale jiná možnost nebyla. Mohla jsem pak už jedině zavolat hasiče, což by byl ještě větší trapas.

Vezmi kleště a pojď se mnou

Přiběhla jsem do dílny za otcem jen v župánku a polonahá, měla jsem děsně vystrašený výraz a prosila jej, aby si vzal kleště na železo a šel se mnou. Můj táta samozřejmě nechápal, co se děje a snažil se mě uklidnit. Nebyla jsem ale schopná mu to popsat, takže jsem ho raději zrovna přivedla na místo činu.

V posteli našel mého přítele přikrytého dekou, jak bezmocně leží s nateklou rukou a je přivázaný. Otec se začal strašně smát a ptal se nás, co máme za problém. Musel si trošku rýpnout. Naštěstí dokázal kleště přeštípnout – a podle rad od svého kamaráda zámečníka se mu podařilo nakonec vytáhnout i zlomený klíček. Náhradním jsme pak pouta konečně sundali z přítelových rukou.

Pouta letěla okamžitě do koše a už nikdy nic podobného zkoušet raději nebudeme. Jsem ráda, že jsme nemuseli volat ty hasiče a zvládli jsme to sami, protože nebýt mého táty, nic jiného by nám asi nezbylo.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT