Ester Geislerová slavila 40! Čím ji překvapila sestra Aňa?

Když slyšíme nebo čteme v médiích příjmení Geislerová, naprosté většině z nás se vybaví herečka Anna Geislerová. Minulý týden se ale toto jméno častěji „skloňovalo“ v souvislosti s její sestrou Ester. Proč? Nejmladší ze tří sester Geislerových totiž slavila kulatiny a Aňa při této příležitosti zveřejnila originální video.

Sesterská láska

Slavná herečka svou sestru i mnoho fanoušků na svém instagramovém profilu potěšila videem, které obsahovalo řadu dosud neviděných fotografií z jejich rodinného archivu. Některé snímky zachycují „pouze“ Eťu, jak Anna své sestře láskyplně přezdívá, na jiných je oslavenkyně ve společnosti Anny či dalších rodinných příslušníků.

Video je zajímavou koláží z různých míst a okamžiků, a zajímavým způsobem tak zachybuje soukromý život sester Geislerových. Ze všech fotek čiší radost a štěstí a je vidět nejen to, jak moc jsou si sestry podobné, ale především to, že k sobě mají opravdu blízko.

Krásná, šťastná a úspěšná

Ester Geislerová je nejmladší ze sester Geislerových, od sestry Lenky, která je úspěšnou ilustrátorkou a výtvarnicí, ji dělí devět let, a od Anny osm let. Bez zajímavosti není ani to, že Ester v sobě spojila umělecké talenty obou starších sester. Prosadila se totiž jak v herectví, tak ve vizuálním umění.

Herectví se začala věnovat již v dětství, její první filmovou rolí byla komtesa Eleutherie ve snímku Král Ubu z roku 1996. Dále si ji můžete pamatovat z filmů Kytice, Snowboarďáci, Horem pádem a rovněž z několika seriálů. Kromě toho zabývá videoinstalacemi.

Při pohledu na Ester by nikdo nehádal, že je maminkou téměř devatenáctiletých dvojčat, jejichž otcem je filmový architekt Jan Kadlec. Sama oslavenkyně na svém Instagramu později zveřejnila příspěvek, který zachycoval její narozeninový den prostřednictvím fotek, včetně snídaně do postele a dárku, který dostala od svého současného partnera.

Zdroj: Instagram/geislerka, geislerova_ester

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu