Dvojnásobně šťastný pátek třináctého pro Vendulu Pizingerovou

I když většina z nás tvrdí, že není pověrčivá, přesto jste možná minulý pátek při pohledu do kalendáře zpozorněli. Byl totiž pátek třináctého. Pro Vendulu Pizingerovou to byl ale mimořádně šťastný a radostný den.

Narozeninová oslava pro otce se synem

Jak se svěřila na svém instagramovém profilu, už několik let je pro ni datum třináctého října dvojnásobně významné. V tento den se totiž narodil jak její manžel Josef, tak jejich syn Pepíček.

To, že letos datum připadlo na pátek, udělalo tento den ještě o něco veselejším než obvykle. Důkazem byla i série fotografií z Pepíčkovy narozeninové zahradní oslavy, o kterou se maminka podělila se svými fanoušky.

Čas běží jako voda, a malý Pepíček tak slavil už své třetí narozeniny. Pyšnému tatínkovi bylo o třicet tři let více. Pepíček si na oslavu oblékl speciální kostým a na dortu měl kromě tří svíček také Spidermana. Na snímcích z oslavy je též vidět, že Pepíčkovi přišlo popřát hned několik jeho kamarádů. O legraci tak nebyla nouze.

V komentáři k příspěvku pak Vendula popřála krásné narozeniny a hodně zdraví všem ostatním, kteří slaví narozeniny ve stejný den jako dva nejdůležitější muži jejího současného života.

Po nelehkých zkušenostech, konečně život prozářený sluncem

Z téměř všech příspěvků, které prezidentka nadace Kapka naděje na sociálních sítích publikuje, čiší čirá radost a štěstí. Je vidět, že celá rodina si užívá každý okamžik, který spolu tráví. V manželství s Josefem Pizingerem našla Vendula to, po čem toužila, a když se jim splnil sen o společném potomkovi, nemohli si přát více.

Manžel je navíc skvělým „parťákem“ i pro Vendulina syna Jakuba, který letos oslavil osmnácté narozeniny. Ještě o pět let více letos oslavila Vendulina nadace Kapka naděje, kterou založila v roce 2000 poté, co jim s Karlem Svobodou zemřela na leukemii jejich čtyřletá dcera Klára.

Zdroj: Instagram/vendulapizingerova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu