Do rodiny Veroniky Arichtevy přibyl další člen!

Herečka a influencerka Veronika Arichteva se o rozšířené své rodiny postarala před necelým rokem, když přivedla na svět syna Luku, který na konci září oslaví první narozeniny. Nyní Veronika na svém instagramovém profilu publikovala příspěvek, jehož komentář začínal slovy „Máme v rodině další miminko“. Jak to s novým členem rodiny opravdu je?

Roztomilé psí miminko

Z fotografie, kterou herečka k příspěvku zveřejnila, je na první pohled jasné, že se tentokrát nejedná o miminko lidské, ale zvířecí, konkrétně psí. Roztomilé štěňátko si pořídila její starší sestra Kateřina, se kterou si před několika málo týdny užívaly společnou dovolenou u moře. Je tak do určité míry pravděpodobné, že sestra si chtěla užít volnosti, dokud je to ještě možné. Neboť se štěňátkem nejsou spojené jen radosti, ale také starosti a povinnosti.

Neteř sestru uprosila

Z Veroničiných slov vyplývá, že se štěňátko, kterému dali jméno Buddy, chtěla především její neteř Kačenka. Její sestra byla naopak vždy spíše proti. Důvodem byly právě obavy ze starostí a výdajů, které s pořízením čtyřnohého miláčka souvisejí. Jenže malá Kačenka štěňátko moc chtěla, a tak maminka naléhání podlehla, svým předsevzetím navzdory.

Ebbi, Buddy a Rozárka

Buddy ale zdaleka není jediným psem v rodině. Veronika už má řadu let fenku pinče, které říká Ebbi. Na otázku jedné z fanynek, co na štěňátko Ebbi říká, Veronika upřímně odpověděla, že zatím nic, protože ho ještě neviděla. Zcela jistě si ho ale oblíbí. Do jejich psí rodiny totiž již několik měsíců patří kromě Ebbi a nyní Buddyho i Rozárka, fenka bostonského teriéra, kterou si loni v létě pořídil Teo, syn, kterého má Veroničin manžel Biser z předchozího vztahu. Zkušeností s pejsky tak má rodina požehnaně a Veronika jistě své sestře v případě potřeby ráda pomůže. O vtipné zážitky s novým členem rodiny se navíc Veronika jistě brzy podělí i se svými příznivci.

Zdroj: Instagram/veronikaarichtev

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu