Dceru Adély Gondíkové čeká letos zkouška dospělosti. Jak jí to slušelo na maturitním plese?

První měsíce nového roku se v kulturních domech po celé republice nesou ve znamení maturitních plesů. Na jeden takový před několika málo dny zavítala i herečka Adéla Gondíková s manželem Jiřím Langmajerem a bratrem Daliborem Gondíkem. Na ples vyrazili nikoli z důvodů pracovních, ale osobních – Adélina dcera Nela je totiž jednou z letošních maturantek.

Podobu se slavnou maminkou nezapře

Svou jedinou dceru Nelu má Adéla ze svého prvního manželství s hudebníkem a hercem Otakarem Brouskem. Pyšná maminka na svém instagramovém profilu zveřejnila krátké video, které zachycovalo nejvýznamnější okamžiky celého maturitního plesu. Na velkou událost Nelu nedoprovodila jen maminka, ale také její strýček Dalibor Gondík a Adélin současný manžel Jiří Langmajer.

Budoucí maturantce to v dlouhých společenských šatech starorůžové barvy velmi slušelo a mnoho hereččiných fanoušků ve svých komentářích upozorňovalo na to, že Nela je Adéle čím dál tím víc podobná. Po mamince i tatínkovi Nela zdědila též hudební talent a po maturitě se pravděpodobně bude ubírat tímto směrem.

Smích, slzy i nostalgie

Ze zveřejněného videa je patrné, že celá rodina se skvěle bavila a maturitní ples si po všech stránkách užila. Strýček Dalibor si se svou neteří zatančil, a maminka Adéla se dokonce ukázala i na pódiu, kde si zazpívala s kapelou. Ve svém komentáři se ale přiznala, že byly chvíle, kdy zatlačovala slzy dojetí. Někteří pozorní fanoušci si všimli, že na videu nikde není vidět Nelin tatínek Otakar Brousek, není tak jasné, zda se významného životního mezníku své dcery zúčastnil.

Mimochodem další video z maturitního plesu Nely zveřejnil na svém instagramovém profilu i Jiří Langmajer, který se svěřil s tím, že atmosféra plesu mu připomněla slavný film Návrat idiota, ve kterém si zahrál společně s Pavlem Liškou, Annou Geislerovou a Tatianou Vilhelmovou.

Zdroj: Instagram/adela_gondikova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu