Dcera Kateřiny Brožové slaví 20! V čem se své slavné mamince podobá a v čem se od ní naopak liší?

Herečka a zpěvačka Kateřina Brožová je už mnoho let považována za jednu z nejkrásnějších žen v českém showbusinessu. Často se říká, že jablko nepadá daleko od stromu, a zdá se, že v rodině Kateřiny Brožové toto pořekadlo platí na sto procent. Její dcera Kateřina, která právě slaví dvacáté narozeniny, je toho skvělým důkazem. Po mamince zdědila nejen jméno, ale také krásu a lásku ke koním.

Kateřina je jedináček

Kateřina Brožová se do srdcí a paměti diváků zapsala především svými rolemi v seriálech Pojišťovna štěstí či  Modrý kód a také účinkováním v mnoha pohádkách a muzikálech. Kromě hereckého talentu má Kateřina totiž i nemalý talent pěvecký. Krásná herečka si nikdy nemohla stěžovat na malou přízeň mužů, právě naopak. Vdaná byla ale pouze jednou. V roce 1997 řekla své ano podnikateli Zdeňku Tomanovi. O sedm let později se sice manželé rozvedli, ale z manželství vzešla dcera Kačenka, která se narodila v roce 2001. Když byl Kačence pouze rok a půl, život celé rodiny velmi ovlivnila těžká autonehoda. Herečka si při ní rozdrtila dva krční obratle a lékaři se obávali trvalých následků včetně ochrnutí. Naštěstí ale vše dobře dopadlo.

Jako vejce vejci

Před několika málo dny malá Kateřina oslavila své dvacetiny a pyšná maminka při této příležitosti výjimečně zveřejnila na svém instagramovém profilu její fotku a přání. Z fotky je vidět, že Kateřina vyrostla do krásy a v mnohém se své mamince podobá. Zatím to ale vypadá, že profesně v maminčiných stopách nepůjde. Blíže než k filmu má totiž ke koním. Intenzivně se věnuje parkurovému skákání a kromě toho studuje management na vysoké škole. Láskou ke koním je ale známá i Kateřina Brožová, dceru tak v jejím koníčku velmi podporuje. Ke koním a jezdectví má blízko celá řada známých tváří, například herci Václav Vydra, Karel Roden a Světlana Nálepková, modelka Hana Mašlíková či dcera Veroniky Žilkové a Martina Stropnického Kordula.

Zdroj: Instagram/brozovakaterina, idnes.cz

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu