Coco Chanel, Amélie z Montmartru, účastnice expedice Apalucha? Fanynky se při pohledu na dcerku Jitky Boho nemohou shodnout!

Modelka a zpěvačka Jitka Boho na svém instagramovém profilu poměrně často zveřejňuje nejen svoje fotky, ale i snímky své pětileté dcery Rosalie. Ještě před několika dny dcerku na všech fotkách zdobily krásné dlouhé vlásky. Nyní je ale všechno jinak!

Jitka změnu obrečela

Pokud nyní otevřete Jitčin Instagram, budete si možná chvilku mylně myslet, že zveřejnila fotku Rosálčiny kamarádky. Vykoukne na vás totiž usměvavá holčička s krátkými vlásky. Nová Rosi. Jitka se totiž rozhodla splnit své dcerce přání a dlouhé vlásky, ze kterých prý byla poslední dobou velmi nešťastná, ostříhat.

Modelka sice stříhání nesla dost těžce, přeci jen většina maminek chce mít doma princezničku s dlouhými vlásky, ale na druhou stranu viděla, že dcerka si přeje jediné. Po ostříhání ale Jitka uznala, že k Rosálce svým charakterem krátké vlásky jdou vlastně více než ty dlouhé. A hlavně dcerka je konečně šťastná a spokojená.

Štěstí dítěte je to nejdůležitější

U snímků, na kterých je malá Rosi zachycena už v novém účesu, se hned strhla velká diskuse. Většina maminek Jitčino rozhodnutí dát přednost tomu, co chce její dcerka, naprosto schvalovala s tím, že každá holčička přece nemusí mít nutně dlouhé vlásky. Rovněž dodávaly, že Rosálce nový účes velmi sluší.

Některé obdivovatelky ji dokonce přirovnávaly k malé Coco Chanel nebo Amélii z Montmartru. Jiní si v souvislosti s novým sestřihem vzpomněli na expedici Apalucha z filmu S tebou mě baví svět, kde si filmová Kačenka pro to, aby mohla s tatínkem na hory, ostříhala vlásky také nakrátko.

Další fanynky poté poznamenávaly, že mnohem důležitější, než jak dlouhé mají děti vlasy, je to, jestli jsou šťastné, což Jitka své dceři umožnila. Zároveň některé zavzpomínaly na své dětství, kdy i ony toužily po krátkých vlasech, ale bohužel jim to nikdo nedovolil kvůli zažitým konvencím.

Zdroj: Instagram/jitkaboho

Autor: Martina Šťastná
ZAVŘÍT