Co by Veronika Arichteva vzkázala svému mladšímu já? A taky podle vás vypadala jako Ewa Farna?

Herečka Veronika Arichteva je na sociálních sítích velmi oblíbená díky svému originálnímu, lehce ironickému humoru, kterým komentuje různé momenty svého života. Nejinak tomu bylo i u posledního příspěvku, kde se Veronika vtipně zamyslela nad tím, co by vzkázala svému mladšímu já.

Sylva Petrová

Komentář „Neboj, částečně se z toho vylížeš. A zapomeň na ofinu a fejky z Hurgady. Jo a spi, dokud můžeš…“ navíc doplnila i velmi originální koláží fotek, na které její současné já spočívá hlavou na rameni toho o několik let mladšího. Některým fanynkám se při pohledu na „mladší verzi“ Veroniky ihned vybavila role, která jí proslavila a ve které vypadala přesně jako na fotografii. Jednalo se o roli Sylvy Petrové, kterou Veronika pět let ztvárňovala v oblíbeném televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě. Právě touto rolí dcery hlavní postavy Dity Petrové, kterou hrála Daniela Šinkorová, se totiž Veronika dostala do širšího povědomí veřejnosti. Nutno ale dodat, že pro Veroniku to nebyla první filmová zkušenost. Před kamerou stála poprvé již jako čtyřletá, když se objevila v malé roli ve filmu Čarodějky z předměstí.

Jako víno

Byla to ale právě postava Sylvy, kterou na sebe Veronika upozornila, a následně se dostavily i další zajímavé role, například v seriálu Vyprávěj, díky kterému se seznámila se svým manželem režisérem Biserem Arichtevem. S ním následně natočila i další úspěšný seriál První republika. Než se stala vloni na podzim maminkou, účinkovala v seriálu Slunečná. A právě mateřství a starostem s ním spojeným byla pravděpodobně určena rada o spánku. Většina fanynek se také při pohledu na fotku shodla, že Veronika zraje jako víno a je čím dá krásnější. Herečce Tereze Brodské, která k příspěvku rovněž připojila svůj komentář, i několika dalším obdivovatelkám „mladší verze“ Veroniky navíc velmi připomněla zpěvačku Ewu Farnou.

Zdroj: Instagram/veronikaarichtev

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu