Člověk míní, život mění. Veronika Kopřivová a Miroslav Dubovický oznámili rozchod

V květnu 2021 se jim narodila dcera Ella, v únoru 2022 se zasnoubili. Mnoho lidí tak čekalo, že do roka a do dne bude svatba. Nestalo se tak a navíc se ve světě showbusinessu už několik měsíců šuškalo, že jejich společná cesta životem skončila. Nyní Veronika Kopřivová a Miroslav Dubovický tuto skutečnost potvrdili na svých sociálních sítích.

Vzpomínky zůstanou

Modelka Veronika Kopřivová se do širšího povědomí dostala před několika lety jako přítelkyně Jaromíra Jágra. Po rozchodu to dlouho vypadalo, že své životní štěstí našla právě po boku Miroslava Dubovického, který též pracoval ve světě modelingu. Po přibližně dvou letech vztahu během dovolené na Maledivách dvojice oznámila radostnou novinku, že budou rodina.

Po narození malé Elly vše vypadalo jako pohádka. Novopečení rodiče na svých instagramových profilech často publikovali příspěvky ze svého soukromí, ze kterých byla na první pohled cítit radost a láska. I s miminkem hodně cestovali, a během pobytu v Itálii se dokonce zasnoubili. V posledních týdnech a měsících ale začaly společné fotografie nahrazovat snímky Elly buď pouze s maminkou, nebo pouze s tatínkem. Výjimkou byla jen oslava jejích druhých narozenin. Spekulace o tom, zda dvojice ještě tvoří pár, se začaly rychle množit.

Je čas jít dál

Minulý týden pak Veronika a Miroslav téměř ve stejný okamžik na Instagramu zveřejnili příspěvek, ve kterém oficiálně oznámili konec vztahu. Oba dva ve svých komentářích potvrdili, že pár netvoří již delší dobu a že nejdůležitější pro ně teď bude výchova dcerky, na které se budou i nadále společně podílet.

To, že oznámení této životní změny plánovali společně, dokládá i skutečnost, že oba příspěvek doplnili stejnou černobílou fotografií, na které se všichni tři drží za ruce a Veronika má na ruce náramek s nápisem máma, Miroslav s nápisem táta.

Zdroj: Instagram/verunkakoprivova, miroslavdubovicky

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu