Čím si rodina Venduly Pizingerové krátí čekání na Vánoce?

Mnoho z nás každý rok touží po tom, abychom se dočkali bílých Vánoc. Bohužel většinou strávíme vánoční svátky na blátě, nikoli na sněhu. Letos už jsme se sice před několika málo týdny těšili z prvního sněhu, který nám přinesl radost do každodenního života, nejen na horách, ale i ve městech, bohužel v současné době už ale není na většině území republiky po sněhu ani památky. Čekání na Ježíška si tak musí malé děti krátit něčím jiným, než je sáňkování či bobování. Své o tom ví i rodina Venduly Pizingerové.

Nesněží, ale fouká

Zatímco před deseti dny Vendula publikovala snímky šťastného syna Pepíčka, jak si užívá jízdu na sáňkách, nyní zveřejnila příspěvek o tom, že sáňky bohužel musela nahradit jiná aktivita – pouštění draka. Je sice pravda, že většinou máme pouštění draka na poli spojené se začátkem podzimu, ale jak Vendula v komentáři k příspěvku napsala, co dělat když nesněží, ale alespoň fouká vítr. Kromě toho se svěřila s několika dalšími detaily z jejich šťastného rodinného života. Mnoho Venduliných fanynek rodině nejen přálo jejich štěstí a pohodu, ale ocenilo také nevšední nápad, jak dítko před Vánocemi zabavit.

Nádherná dětská i rodičovská radost

Na první snímku je Pepíček v náručí tatínka Josefa a může oči nechat na drakovi, kterého Josef drží v druhé ruce. Jak Vendula napsala, synek tatínka naprosto miluje a nám stačí jediný pohled na šťastnou tvář tatínka, abychom poznali, že i pro něj znamená malý syn celý svět. Vendula se též svěřila, že se na podobné zážitky velmi těšili a jsou opravdu šťastní, že vše, o čem snili, se pomalu plní. Na druhé fotce Pepíček nadšeně sleduje draka ze země, dokonce se k tomu pohodlně posadil, a na poslední fotce je to on sám, kdo draka pouští. Pyšní rodiče ho při tom jen sledují zpovzdálí. Jak Vendula dodala, to, že domů nakonec dorazili celí zmrzlí a špinaví od bahna, nádhernému zážitku na jeho kráse nic neubralo. Vzpomněla si také, že ona sama naposledy pouštěla draka se svým starším synem Jakubem přibližně před deseti lety.

Zdroj: Instagram/vendulapizingerova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu