Čas maturitních plesů je tu. Své o tom vědí i Veronika Žilková a Iva Kubelková

První měsíce nového roku jsou pro studenty posledního ročníku střední školy ve znamení maturitních plesů. Události, na kterou se většina z nich těší mnohem více než na zkoušku dospělosti, předcházejí pečlivé přípravy, které u dívek zahrnují především výběr těch nejkrásnějších šatů. Maturitní zkouška letos čeká i potomky některých známých tváří.

Princezna v béžové róbě

Několika příspěvky z maturitního plesu své dcery Korduly se tak na svém instagramovém profilu pochlubila například herečka Veronika Žilková. V krásných světlých šatech s růžemi vypadala Kordula jako princezna. Maturitní ples své sestry si nenechala ujít nejen Agáta Hanychová, která dorazila společně se svým manželem Mirkem a synem Kryšpínem, ale i další Kordulini sourozenci a příbuzní.

Není divu, že někteří fanoušci ve svých komentářích početnou rodinku přirovnávali k Hujerovým. Jediný, kdo na žádné z mnoha fotografií a videí, které rodina z akce zveřejnila, není vidět, je otec Korduly Martin Stropnický. Jeho přítomnost či nepřítomnost tak zůstává zahalena tajemstvím.

Princezna v černé robě

Svůj maturitní ples už má za sebou i starší dcera Ivy Kubelkové Natálie, která si pro svou šerpu přišla v působivých černých šatech s hlubokým výstřihem. I ji samozřejmě doprovázela nejbližší rodina – maminka, tatínek, sestra a babička.

Jak pyšná maminka, tak sama maturantka na svých instagramových profilech zveřejnily několik snímků z akce a pochvalné komentáře od fanoušků na sebe samozřejmě nenechaly dlouho čekat.

Smím prosit?

Zatímco budoucí maturantku Kordulu po tanečním parketu provedli bratři, švagr i synovec, maturantka Natálie si zatančila především s tatínkem, její přítel Adam Mišík se bohužel z pracovních důvodů plesu nemohl zúčastnit. Maturitní ples jeho přítelkyně se totiž konal ve stejný den jako jeho koncert.

Zdroj: Instagram/ivakubelkova, natalkajiraskova, veronikazilkovazilkova, agatahanychova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu