Brendan Fraser: z Hollywoodského fešáka a miláčka davů k obtloustlému televiznímu herci

Z herce Brendana Frasera udělal hvězdu snímek z roku 1997 Král džungle. O dva roky později se objevil v dobrodružném trháku Mumie – a stal se hvězdou světového formátu. Byl pohledný, urostlý a měl velký všestranný herecký talent. Na výsluní se však neohřál dlouho a dnes by ho málokdo poznal. Co se s ním stalo?

Už to není, co to bývalo

Každý stárneme, o tom není pochyb, když ale vidíme své idoly, jak chátrají a mění se k nepoznání, ptáme se proč? U Brendana Frasera to byly psychické problémy, operace páteře a hlasivek, také těžký rozvod v roce 2008 a nehorázně vysoké alimenty, které musel začít platit své bývalé ženě. Z hollywoodského krasavce a miláčka žen je dnes obtloustlý chlapík, kterých denně na ulici potkáváme desítky. I když se může zdát, že je úplně na dně, Brendan to nevzdal a snaží se svůj život dát do pořádku.

V televizi se našel

Pravdou ale je, že v nějakém skutečném trháku jsme jej už léta neviděli. A důvod? Z Hollywoodského herce je dnes převážně televizní herec a vypadá to, že v této oblasti se našel a je spokojený. Možná je to škoda, jenže z psychických a zdravotních problémů není snadné se dostat a Hollywood se obvykle takovým odpadlíkům uzavírá. Uvidíme, zda to tak už i zůstane. Mnoho fanoušků by si určitě přálo opak.

Na váze se pracuje

I když herec neskutečně přibral a jeho svaly, které ukazoval v dobách své největší slávy, jsou už dávno ty tam – obalené v pořádné vrstvě tuku, herec si svou proměnu uvědomuje a snaží se svou váhu dostat pomalu zase pod kontrolu. Ve dvaapadesáti letech mu to ale určitě nepůjde snadno.

Nezbývá než mu přát, aby se konečně dal zdravotně do pořádku a dařilo se mu před kamerami jako kdysi.

Zdroje: IMDB, biography

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu