Bez kterých žen si Tereza Brodská nedokáže představit svůj život?

Mezinárodní den žen byl sice již před téměř dvěma týdny, ale herečka Tereza Brodská publikovala na svém instagramovém profilu dojemný příspěvek věnovaný „ženám jejího života“ až nyní. Jaké ženy měly, mají a budou vždycky mít speciální místo v jejím srdci?

Muži jejího života

Pokud jde o muže, patří Terezino srdce již řadu let z velké části jen dvěma mužům – manželovi Herbertu Slavíkovi a synovi Samuelovi. S manželem je bezmála třicet let a syn z ní před necelými dvěma roky udělal babičku. Ve svém životě má ale Tereza i mnoho žen, které jsou neméně důležité. Právě jim věnovala video vytvořené ze společných fotografií, které doplnila o dojemný osobní komentář.

Maminka, tchýně i „snacha“

Ženy, kterým své vyznání věnovala, jsou směsí jejího osobního i pracovního života. První ženou je samozřejmě Terezina maminka Jana Brejchová. Na černobílé fotografii je s ní zachycena jako velmi malé miminko. Právě tento snímek se u Tereziných fanoušků setkal s největším ohlasem. Pokud jde o další „ženy z rodiny“, nezapomněla herečka ani na svou tchýni a dlouholetou přítelkyni svého syna Luisu, která je též maminkou Tereziny vnučky.

„Nejnejky“

Další ženy jsou pak hereččiny kamarádky a zároveň kolegyně. Mezi její nejbližší přítelkyně patří Jana Stryková, Eva Decastelo, Dana Batulková, Regina Řandová a Martina Preissová, se kterými hrála v seriálu Slunečná. Na základě popisku se zdá, že zvláštní „postavení“ pak mají Jitka Čvančarová a režisérka Tereza Kopáčová, která stojí například za cykly Soukromé pasti a Nevinné lži, ve kterých se Tereza též objevila.

Všechny ženy, kterým svůj příspěvek herečka věnovala, mají prý společné to, že jsou tu pro ni vždy, když potřebuje. Kromě toho, že jí vždy pomohou, jsou rovněž upřímné, nemusí se bát svěřit jim tajemství a v neposlední řadě ji mají rády takovou, jaká opravdu je, tedy i se všemi případnými chybami.

Zdroj: Instagram/brodskatereza

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu