Anna Geislerová šokovala svými svatebními fotkami. Róbu se závojem ani dojaté příbuzné nečekejte!

Příští rok oslaví Anna Geislerová se svým manželem porcelánovou svatbu. Své ano řekla slavná herečka režiséru Zdeňku Janáčkovi v prosinci roku 2003. Až nyní o devatenáct let později ale na svém instagramovém profilu prozradila, jak to vlastně tehdy vše bylo. Svatba to byla více než netradiční.

Poněkud netradiční veselka

Herečka na svém Instagramu nečekaně zveřejnila sérii snímků, jejíž součástí jsou i dvě fotografie, které pocházejí z její tajné svatby. To je totiž jedno z přídavných jmen, kterými lze vystihnout, jak vlastně svatba jedné z nejlepších českých hereček vypadala. Kromě toho, že byla svatba tajná, neboť o ní nikdo neměl ani ponětí, a to ani rodiny novomanželů, byla též nečekaná, spontánní a netradiční.

Ostatně sama nevěsta ji popsala těmito slovy: „No, on mě asi ne, ale já bych si pana Janáčka vzala i teď. 6. 12. 2003 to začalo a ta sklenka na přípitek byla slušně velká. To taky pořád platí. A byli jsme tam jen my dva. A svědky jsme si našli v kavárně na náměstí. Pst, on nechodí na IG, takže neví, co tu tropím.“

Spontánnosti akce odpovídalo i oblečení novomanželů. Anna místo bílých svatebních šatů dorazila v zimním kabátku, svetru a čepici. Kulicha měl ostatně v obřadní síni na hlavě i ženich, který místo obleku řekl své ano v džínách a zimní bundě.

Jablko nespadlo daleko od stromu

Na dalších snímcích můžeme poté vidět manžele společně na různých společenských akcích i v soukromém životě. Pár společně vychovává tři děti, syny Bruna a Maxe a dceru Stellu. Jak někteří fanoušci dodávali v četných komentářích, z fotek si nelze nevšimnout, že Bruno, který letos oslavil osmnáctiny, je celý tatínek.

Příspěvek vzbudil velký ohlas nejen u Anniných obdivovatelů, ale i u řady známých tváří, hereččiných kolegů i rodinných příslušníků. Svůj komentář přidaly nejen Annina sestra Ester či Kristýna Janáčková, sestra Annina manžela, ale také Jenovéfa Boková, Jitka Čvančarová, Tereza Kostková či Tereza Černochová.

Zdroj: Instagram/geislerka

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu