Alena Šeredová překvapila fanoušky fotkou dětí. Bylo na ní o jednoho malého chlapečka více, než čekali

Rodinné fotografie dává Alena Šeredová na svůj instagramový profil poměrně často. Přesto ale některé své fanoušky mírně překvapila, když z ničeho nic publikovala fotografii čtyř dětí s jednoduchým komentářem: „4 cuccioli in una foto“.  

Synové rostou jako z vody

Vzhledem k tomu, že modelka a první vicemiss České republiky 1998 žije už dlouhé roky v Itálii, kde si vytvořila i početnou fanouškovskou základnu, píše Alena své komentáře v italštině. Česky by popis fotografie zněl přibližně jako „čtyři miláčci na jedné fotce“. Jenže o Aleně všichni vědí, že má děti tři.

Většina fanoušků bez problémů poznala modelčiny syny, jejichž otcem je fotbalový brankář Gianluigi Buffon. Mnozí byli ale poněkud překvapeni, jak vyrostli a zmužněli. Ostatně starší Louis Thomas oslaví na konci roku již šestnácté narozeniny a mladší David Lee před několika málo dny sfoukl na narozeninovém dortu čtrnáct svíček.

Tajemný chlapeček

Na snímku samozřejmě nechybí ani Alenina tříletá dcerka Vivienne Charlotte. Jejím tatínkem je Alessandro Nasi, kterého si modelka vzala letos v červnu. Uprostřed fotky se ale do objektivu usmívá ještě jeden chlapeček. Řada fanoušků si nebyla zcela jistá, o koho jde.

Zatímco někteří v komentářích spekulovali, zda se jedná o dítko kamarádů, jiní se domnívali, že jde o synovce. A měli pravdu. Roztomilý chlapeček, který je jen o několik málo měsíců mladší než Vivienne, je totiž synem Aleniny mladší sestry Elišky.

Romantická svatba Aleny s jejím partnerem Alessandrem Nasim, která se konala sedmnáctého června na Sicílii, byla v Itálii ostře sledována, neboť dvojice je v zemi velmi oblíbená. Své ano si pár řekl přibližně po sedmileté známosti.

Alessandro Nasi je úspěšným manažerem a zároveň spolumajitelem automobilového koncernu Fiat. Zatímco pro Alenu jde o druhý sňatek, poprvé se vdávala na pražském Vyšehradě v roce 2011, Alessandro se ženil poprvé.

Zdroj: Instagram/alenaseredova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu