Alena (50): Poslala jsem manžela na vyšetření ke své známé. Pěkná doktorka ho nenechala chladným

Manžel se potýkal dlouho se zdravotními problémy, ale nikdy se s tím neodvážil jít k lékaři. On už je takový, na prohlídky nechodí, všechno léčí doma po svém – tedy slivovicí. Jenže mě už jeho zdravotní stav trápil natolik, že jsem to všechno vzala do svých rukou.

Vyšetří tě pěkná doktorka

Mám známou lékařku, která slíbila, že se na mého manžela podívá, udělá mu nějaké testy a podobně. Koneckonců u doktora on nebyl snad dvacet let a s přibývajícím věkem problémů přibývalo. Ukecala jsem ho jen pod podmínkou, že ho pustím o víkendu na fotbal, a ještě jsem mu musela dát na pivo. No ale co bych pro něj a jeho zdraví neudělala. Navíc jsem ho lákala na to, že ho nebude prohlížet cizí doktor někde v nemocnici, ale moje známá, mimochodem moc šikovná a pěkná paní doktorka.

Pojď tam se mnou

Manžela jsem ale musela doprovodit, přál si odvoz, a vlastně jsem i byla ráda – on by byl pacholek schopný ještě po cestě utéct. Nejdříve jsem šla s ním i do ordinace, aby ho náhodou nenapadlo něco zatajovat, a když jej doktorka poslala se svléknout, aby ho mohla prohlédnout, vzdálila jsem se do čekárny.

Rychle pojď pryč!

Manžel tam byl asi dvacet minut, pak vyběhl, hlavu měl sklopenou, vzal mě za ruku a řekl mi, abych rychle šla pryč. Lekla jsem se, co se stalo, chtěla jsem to probrat se svou známou a také jí poděkovat. Manžel mi ale utekl do auta, bála jsem se toho nejhoršího. Opatrně jsem se vrátila do ordinace, zaklepala a zeptala jsem se, zda je to s manželem vážné. Načež se paní doktorka začala smát a řekla mi, že to vážné není, že se to mužům občas stává.

On se totiž můj manžel vzrušil při vyšetření a při pohledu na pěknou doktorku se mu postavil. Samozřejmě se styděl, a proto z ordinace tak vypálil. Doma jsme o tom už nemluvili.

Autor: Michaela Richterová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu